Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes C200D - kupować?

Jakub365 06 Paź 2009 08:38 2602 4
  • #1 06 Paź 2009 08:38
    Jakub365
    Poziom 20  

Witam. Mam możliwość kupna Mercedesa c200 diesel 2.0 75km rocznik 95. Kolor czarny,nowy lakier, bo bok miał przerysowany i uderzył w tył samochód honda civic, która zatrzymała się na haku, przez to bagażnik się trochę ciężko zamyka, mam możliwość kupienia go za 12 tys. po wymianie oleju,świec, samochód ma ładne 15 calowe felgi, klimatyzacje. skóre i nowe lampy przód i tył, jest to samochód mojego kolegi i wiem, że nie miał z nich żadnych problemów, jego przebieg to 350 tys orginalny. warto go kupić za tą cenę?? i jak później ze sprzedażą takiego samochodu?? ile mogę dostać za niego za rok czasu i czy ciężko będzie go sprzedać??

0 4
  • #2 07 Paź 2009 11:57
    cirrostrato
    Poziom 36  

No to pomyśl: autko bite, ty (chyba?) wierzysz koledze (ja nie do końca...) ale ktoś, kto będzie kandydatem na TRZECIEGO właściciela (o ile kolega kupił nówkę) będzie miał wiele wątpliwości co do twoich słów dotyczących stanu autka, dodatkowo będziesz MUSIAŁ cofnąć licznik bo z takim (nawet autentycznym i realnym) przebiegiem to o kupca będzie bardzo ciężko, samochód całkowicie malowany to może (kandydat na kupca tak będzie myślał) składany z kilku autek, sprzedajesz po roku więc coś się dzieje (?), wątpliwości sporo....Jeśli chcesz to autko zajeździć do końca to można by dyskutować, zakup na rok bez sensu, stracisz sporo.

0
  • #3 07 Paź 2009 19:18
    piotr270cdi
    Poziom 9  

Ja bym 'kolegą' nie ufał. A co do mercedesa, to jako auto polecam. Jest to chyba ostatni 'prawdziwy' choć nie dokońca (bo to już nie tak jakoś co 190) MERCEDES. Silnik diesla jest bezawaryjny, i wytrzymuje 900 - 1.000.000+ km.

0
  • #4 12 Paź 2009 20:55
    Jakub365
    Poziom 20  

a jesli kolega zejdzie z ceny jeszcze??:) bo w chwili obecnej chce za 11tys, jakbym tak zbil do 10??

0
  • #5 12 Paź 2009 23:30
    cirrostrato
    Poziom 36  

Podjedź autkiem kolegi na diagnostykę to ktoś fachowo rzuci okiem, ty już się za bardzo napaliłeś a kolega fachowo cię obrabia, zaproponuj np. 7tys. i zobacz co kolega powie. A tak nawiasem mówiąc to kiedyś (jakoś pod koniec lat 80-tych) kupiłem samochód od kolegi i więcej się z nim wódki w życiu nie napiję...

0