Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Światła STOP] Poszukuje schemat elektryczn Audi 80 b3 1.6TD

06 Paź 2009 13:46 3572 5
  • Poziom 2  
    Witam

Poszukuje schematu elektrycznego do tego audi! Mam duży problem ze światłami STOP świecą cały czas, sprawdzałem już czujnik ale jest dobry! Postanowiłem wymienić cały przewód od świateł! Może ktoś Coś mi poradzi ? Proszę o pomoc !
  • IGE-XAO
  • Pomocny post
    spec od auto-elektro
    To prosta instalacja ,świeci cały czas czy po przekręceniu zapłonu. Czerwony z czarnym paskiem jest od stopu i prawdopodobnie zwarcie na tylnej wiązce / mogło być spawane/P
  • IGE-XAO
  • Poziom 2  
    Świeci czy zapłon włączony czy nie. Postanowiłem wymienić cały przewód sprawdziłem od tylnej lampy po bezpiecznik zero przetarć, sprawdziłem czujnik1 Tylko mam pytanie jak się zabrać za wymianę takiego przewodu ? Jak rozumieć mam spawane?
  • Poziom 14  
    Sprubuj wypiąć wtyk czujnika ,sprawdz co wtedy, póżniej połącz przewody we wtyku.
    Może być tak że masz cały czas włączony stop bo jest żle wyregulowany automat, wystarczy go może trochę podciągnąć w kierunku pedału
  • Poziom 9  
    kolego a czy posiadasz w tym aucie gniazdo do haka
  • Poziom 2  
    nie posiadam gniazdka do haka! Ale problem już rozwiązałem, ze spawało mi przewody od czujnika ! Na początku nie było tego widać tylko dalej dalej jak zacząłem ściągać izolację ! I nie było potrzebne wyciąganie wszystkich wiązek. Dziękuje wszystkim za pomoc !