Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralko-suszarki Indesit IWDE 7105 B EU, Indesit IWDC 7105 EU

5wirek 06 Oct 2009 15:12 7730 5
    5wirek
    Level 10  
    Witajcie!
    Zastanawiam się nad kupnem pralko-suszarki. Miał ktoś z was do czynienia z poniższymi modelami?
    Indesit IWDE 7105 B EU
    Indesit IWDC 7105 EU

Interesuje mnie najbardziej ich awaryjność. Mam znajomą, która używa pralko-suszarki Indesit od 10 lat (5-6 prań tygodniowo, 90% z suszeniem) i nie ma z nią kompletnie żadnych problemów.
    Jestem świadomy tego, że lepiej byłoby kupić pralkę i suszarkę, ale po pierwsze nie stać mnie, po drugie nie mam miejsca na taki zestaw.

Z góry dziękuję za wszelkie porady.
    darek...45
    Level 13  
    Witam Moje zdanie o firmie Indesit jest negatywne.Twja znajoma miała dużo szczęścia lub prawdy nie mówi.Wchodzi jeszcze w grę seria wzorcowa.
    Polecam firmę AEG.
    zwykły człek
    Level 20  
    Najlepiej byłoby kupić osobno pralkę i suszarkę. Ale jak już musisz mieć 2w1 to bardziej skłaniałbym sie ku Mastercook SPFD-1064 lub Electrolux EWW12470W.
    popey111
    Level 21  
    Kup Hotpointa dorzuć 180zł na przedłużenie gwarancji:) albo cokolwiek innego:) jak będziesz mieć szczęścia trochę to pochodzi :).
    ~wac
    Level 20  
    Pamiętaj ,że w pralko -suszarce nie wysuszysz całego wsadu.Pozatym pralko-suszarka pobiera wode do suszenia.Sam to przerabiałem.
    Teraz mam oddzielnie pralke i suszarke kondensacyjna i z czystym sumieniem polecam.
    Sama suszarka nie jest przedewszystkim tak energochłonna jak pralko-suszarka i suszy szybciej 2 razy wiecej prania

Pozdrawiam
    5wirek
    Level 10  
    Dzięki za pomoc.
    Olałem tanią pralko-suszarkę, kupiłem dobrą pralkę.