Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kia rio 2001 nie odpala po stłuczce

zygier 06 Paź 2009 21:51 2215 4
  • #1 06 Paź 2009 21:51
    zygier
    Poziom 10  

Szukam pomocy jak w temacie. Auta nie można odpalić. Przekręcam kluczyk na start a rozrusznik nie kręci. Wszystkie kontrolki świecą. Rozrusznik kręciłem na krótko ale auto nie zapala. Proszę o pomoc.

0 4
  • #2 06 Paź 2009 22:13
    koojot
    Poziom 14  

Być może autko ma wyłącznik uderzeniowy czy jak on się tam nazywa - jak większość nowych aut. W punto np. jest on umiejscowiony w okolicach nóg pasażera - wystarczy pstryknąć. Popytaj na forach kii .

0
  • #3 07 Paź 2009 07:44
    zygier
    Poziom 10  

Przekręcam kluczyk w pierwszą pozycję- wszystkie kontrolki świecą, światła działają, wszystko jest ok. Przekręcam dajel na pozycję zapłon i rozrusznik nie kręci, kontrolki świecą. Auto nie odpala. Rozrusznikiem kręciłem na krótko ale auto nie chce odpalić.Iskra jest na świecach jak zakręcę na krótko.
    Podczas stłuczki wypaliła poduszka.

0
  • #4 16 Paź 2009 11:03
    Hans30
    Poziom 27  

No nic może byś zaczął od sprawdzenia intacji ?

0
  • #5 16 Paź 2009 11:19
    draski
    Poziom 15  

koojot napisał:
    Być może autko ma wyłącznik uderzeniowy czy jak on się tam nazywa - jak większość nowych aut. W punto np. jest on umiejscowiony w okolicach nóg pasażera - wystarczy pstryknąć. Popytaj na forach kii .

Na 100 % ma racje pod warunkiem że ci coś jeszcze nierozp......ło.
    ja ten włącznik w reno tak wymodliłem że energii starczyło by jak stąd do księżyca.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo