Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Primera P11.144-zlacze diagnostyczne

07 Paź 2009 04:00 14395 2
  • Poziom 11  
    Witam wszystkich!Temat juz jakis czas temu walkowalem,teraz tez przeszukalem co sie dalo ,ale wiem tyle co i wczesniej czyli niewiele.Auto to P11.144 1,8 benzyna 2001r.Z samochodem wszystko ok oprocz natretnej lampki check.Chcialbym sie dowiedziec czy da sie samemu na zworke odczytac kody w tym gniezdzie.Zadna z opisywanych metod nie odnosi sie do takiego lacza jak u mnie,wiec nie probuje,na chybil trafil bo moge nie trafic .jedno co zbadalem to to,ze +12 jest na 1 gornym pinie,nie wiem czy to jest 1 czy 16,ale gniazdo jest zamocowane tak jak widac na zdjeciu.Mysle ,ze nie tylko ja mam to nieszczesne lacze i ktos cos powinien wiedziec, dlatego poruszam ten temat.Wszyscy ktorzy opisuja metode na spinacz mowia o gniezdzie trapezowym OBD2,ale to jest niestety inne.Dla ulatwienia dodam ,ze prima to wersja angielska.Nie jezdze po warsztatach ,bo z samochodem nic zlego sie nie dzieje,ale przydaloby sie sprawdzic co i jak.Pozdrawiam i dzieki za pomoc.Nissan Primera P11.144-zlacze diagnostyczne
  • Moderator Samochody
    Jak nie obd2, jak tak, tylko patrzysz do góry nogami 16 +12V ,4,5 masa
  • Poziom 27  
    na privie masz informacje która cię interesuje daj znać czy pomogło