Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nissan Primera P11.144-zlacze diagnostyczne

07 Oct 2009 04:00 14923 2
  • Level 11  
    Witam wszystkich!Temat juz jakis czas temu walkowalem,teraz tez przeszukalem co sie dalo ,ale wiem tyle co i wczesniej czyli niewiele.Auto to P11.144 1,8 benzyna 2001r.Z samochodem wszystko ok oprocz natretnej lampki check.Chcialbym sie dowiedziec czy da sie samemu na zworke odczytac kody w tym gniezdzie.Zadna z opisywanych metod nie odnosi sie do takiego lacza jak u mnie,wiec nie probuje,na chybil trafil bo moge nie trafic .jedno co zbadalem to to,ze +12 jest na 1 gornym pinie,nie wiem czy to jest 1 czy 16,ale gniazdo jest zamocowane tak jak widac na zdjeciu.Mysle ,ze nie tylko ja mam to nieszczesne lacze i ktos cos powinien wiedziec, dlatego poruszam ten temat.Wszyscy ktorzy opisuja metode na spinacz mowia o gniezdzie trapezowym OBD2,ale to jest niestety inne.Dla ulatwienia dodam ,ze prima to wersja angielska.Nie jezdze po warsztatach ,bo z samochodem nic zlego sie nie dzieje,ale przydaloby sie sprawdzic co i jak.Pozdrawiam i dzieki za pomoc.Nissan Primera P11.144-zlacze diagnostyczne
  • Moderator of Cars
    Jak nie obd2, jak tak, tylko patrzysz do góry nogami 16 +12V ,4,5 masa
  • Level 27  
    na privie masz informacje która cię interesuje daj znać czy pomogło