Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Pioneer DEH1430R migający wyświetlacz

tissot 07 Paź 2009 12:48 1947 2
  • #1 07 Paź 2009 12:48
    tissot
    Poziom 2  

Witam i proszę o pomoc, kupiłem radyjko z drugiej ręki, podłączyłem po dłuższej zabawie bo była inna kostka ale stale mam mały problem w radiu jak podłącze na krótko bezpośrednio pod akumulator i normalnie miga wyświetlacz objawia się to tym że po włączeniu stacyjki i radia wyświetlacz zapala się i zaraz gaśnie nie słychać nic ale idzie wsunąć płytę cd ale wyjęcie następuje dopiero po otrzymaniu przez radio powtórnej dawki prądu. wygląda to tak jak by prąd sam się odcinał ale nie wiem co zrobiłem źle, proszę o pomoc bo mam dość głuszy w aucie mazda 626. Z góry dziękuję za wszelaką okazaną pomoc i podpowiedzi.

Reg. pkt 10.9 Caps Lock w temacie jest niedozwolony - poprawiłem. damiancz

0 2
  • #2 07 Paź 2009 22:45
    w.endriu
    Poziom 19  

Wyłącz zapłon wyjmij kluczyk z stacyjki, zobacz próbówką lub miernikiem na którym kablu masz zasilanie +12V podłącz tam dwa zasilania do radia najczęściej (żółty i czerwony) jeśli będzie bez zmian to przedzwoń miernikiem masę ona też może robić ten problem.

0
  • #3 08 Paź 2009 10:27
    tissot
    Poziom 2  

mam sprawdzić na którym kablu mam zasilanie a potem podłączyć do tego kabla dwa zasilania do radia czy od radia (a może czarny) i co znaczy przedzwoń bo do dzwonienia służą telefony i jaki problem bo żadnego nie wymieniłeś.
    Piszę poprawną polszczyzną i nie sprawia mi to trudności ^_^

Prosiłem o jakieś sensowne i racjonalne podpowiedzi a nie jakieś łamigłówki jak i z czym to zjeść.

0