Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

plazma 42" panasonica jaki model z full hd ? 42pz80?

tomaszeklolek 07 Paź 2009 17:24 1600 1
  • #1 07 Paź 2009 17:24
    tomaszeklolek
    Poziom 8  

Witam! Zamierzam kupi plazme panasonica bo wyczytałem że robi dobre i tanie plazmy. Oglądałbym telewizje sd i podpiął bym pod niego xboxa360 elite oraz kompa z którego oglądałbym filmy w divixie i 720p oraz grał w gry (teraz gram na 26" w full hd). W necie wyczytałem, że dobrym modelem był TH-42PY80P który miał full hd 100hz i dobry kontrast natywny 30 000 : 1 jednak to już jest stary model który jest bardzo ciężko dostępny a jego cena od roku już chyba nie spadła. Bardziej dostępny jest model TH-42PZ80 ma chyba te same parametry co py80p z tym ze jest na rynek zachodni- 2999zł- wart tej ceny teraz? Jak wygląda kwestia nowszych plazm panasonica do 3500zł z full hd? Mają lepszą jakośc i lepiej wziąc te nowsze czy może ten model TH-42PZ85E? Jaki model polecacie teraz bo jakoś nie mogłem nic świerzego poszukac na ten temat. Te plazmy o których pisałem to chyba 11 generacja paneli, jaka teraz jest generacja? Dokształccie mnie troche w kwestii tych telewizorków i doradźccie jaki model wybrac ;) z gory dzieki za pomoc

0 1
  • #2 07 Paź 2009 17:56
    brofran
    Poziom 36  

Tutaj znajdziesz dokładne informacje i opinie :http://hdtv.com.pl/ .
    Ja uważam że Panas robi dobre plazmy.

0