Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FLO TV Personal Television-ciesz się telewizją wszędzie.

g_maly 07 Paź 2009 23:33 735 0
 • FLO TV Personal Television-ciesz się telewizją wszędzie.
  FLO TV, firma należąca do koncernu Qualcoom zaprezentowała swój najnowszy produkt FLO TV Personal Television równocześnie z uruchomieniem serwisu FLO TV mobile TV. FLO TV Personal Television zostało stworzone aby dostarczyć wysokiej jakości telewizyjny obraz niezależnie od miejsca, w którym znajduje się odbiorca.

  Urządzenie zostało wyposażone w 3.5 calowy wyświetlacz dotykowy. Bateria zapewnia czas pracy do 5 godzin aktywnego oglądania telewizji. FLO TV Personal Television może odbierać przekazy na żywo oraz nadawane z opóźnieniem w ramach dedykowanej sieci FLO TV bez buforowania sygnału, ściągania lub czekania na wyświetlenie obrazu.
  Za dźwięk odpowiadają wbudowane głośniki stereo, można również podłączyć zewnętrzne głośniki przez port jack. Dzięki technologii FLO TV można cieszyć się telewizją w wysokiej rozdzielczości niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy.

  Cena samego urządzenia wynosi 249.99 dolarów, a miesięczny abonament za programy telewizyjne zaczyna się od 8.99 dolarów.

  źródło: Link


  Fajne! Ranking DIY