Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aktywacje dla Boxów serwisujących LG.

DrHause 08 Paź 2009 11:47 1311 4
  • #1 08 Paź 2009 11:47
    DrHause
    Poziom 15  

Witam,

Proszę wybaczyć, że znowu pojawia się pytanie w stylu, który Box najlepszy, ale nie mam innego wyboru, muszę je zadać.
    Z uwagi, że Furious zaczyna mnie wkurzać z problemami przy każdorazowej zmianie pakietu (wczoraj brak dostępu do serwera), aktualizacja na rok, aktywacja pakietu piątego za 450,00 zł netto, zaczynam się zastanawiać nad zakupem drugiego boxa do LG.
    Myślałem o Micro-Box lub Vygis. Widzę jednak, że do tych boxów są również aktywacje. Oczywiście nie mam nic przeciw aktywacją, ale jeśli użytkownicy tych boxów zechcą wyjaśnić procedurę aktywacji oraz co na dzień dzisiejszy jest najbardziej ekonomiczne będę wdzięczny.
    Widzę również, że jest jeszcze coś takiego jak Klucz USB LG4VIP. Jeśli ktoś tego używa, to również proszę o jakąś opinię. Osobiście uważam, że sprzęt, który wymaga ciągłego dostępu do serwera jest nieporozumieniem, no ale to tylko moja opinia.

0 4
  • #2 08 Paź 2009 12:05
    yulu
    VIP Zasłużony dla elektroda

Kup Vygisa, poczujesz ulgę po przejściu z Furiusa ;)
    LG4VIP = Furius ;)

Nie ma jednego boxa do LG, więc później dokupisz sobie Micro-Box, czy SmertKey'a, czy RockerDongle

0
  • #3 08 Paź 2009 12:07
    archi3
    Poziom 31  

witam

po pierwsze nie kupuj zadnego lg4vip chyba ze chcesz umoczyc kase. Klucz powstal z mysla tylko i wylacznie o zabezpieczeniach do lg3g. Teraz wogole nie ma do niego aktualizacji. z tych 2 zdecydowanie bierz vygisa bedzie duzo lepszym rozwiazaniem.

Pozdrawiam

0
  • #4 08 Paź 2009 12:25
    DrHause
    Poziom 15  

Czyli jednak Vygis zgodnie z tym co piszą inni Koledzy w postach typu „który box najlepszy”.
    Czy dobrze rozumiem – Vygis za ok. 200,00 zł netto plus klucz Vygis do LG za 500,00 zł netto i mam spokój na rok, czy jeszcze jakieś inne wydatki do uaktualnień i dostępem do serwera ?

0
  • #5 08 Paź 2009 12:31
    yulu
    VIP Zasłużony dla elektroda

Nie ma dodatkowych opłat.
    Furiusa i kable do LG do niego, możesz wykorzystać jako interface do Vygisa. W programie wybierasz port com na którym jest Furius.
    Odpada Ci koszt kolejnego pudełka.

0