Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam informacji co to za układ 70011FB Ford 2008

akakij 29 Wrz 2009 21:12 684 2
  • #1 29 Wrz 2009 21:12
    akakij
    Poziom 12  

Odkopię trochę temat.
    Nie mogę nigdzie znaleźć takiego radyjka, a lubię mieć wszystko w oryginale. Z moim jest taki problem, że jakis czas temu zaczął cichnąć prawy kanał, teraz to samo dzieje sie z drugim. Ciekawe jest to, że po włączeniu radia jest najpierw troche lepiej, później, po kilku/nastu sekundach nie daje się słuchać. Podejrzewam końcówkę (która w zasadzie nie jest końcówką, bo to deck w zasadzie):
    http://w64.wrzuta.pl/obraz/7mEgRvFYXxa/dsc03450
    Winne na pewno jest radio - wiem, bo wymieniałem się z kolegą.
    Gdzieś na jakimś rosyjskim forum wygrzebałem propozycje wlutowania TDA2005 lub TDA7350, jednak jak to zrobiłem, scalak, gdy normalnie radio było wyłączone grzał się niemiłosiernie, więc coś nie tak z aplikacją.
    Moje pytanie: czy jest jakis sposób rozkodowania co to za scalak ten mój FA4090M 70011FB, a może koledzy macie jakieś inne sugestie, co począć, a moze po prostu ma ktoś w rupieciarni sprawne radyjo ford 2008 i CD 2028 lub EQ 2018 (bo CD-ek poadł mi już wcześniej)?
    Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

0 2
  • #2 29 Wrz 2009 21:56
    arturo7711
    Poziom 21  

hej a mogłbyś mi przesłac zdjęcie jak to radyjko wygląda?Bo mam radyjko oryginalne z probe i może by ci pasiło coś z niego.Ogólnie jest sprawne.I napewno jest to deck

0