Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opel wectra 2.0 dti 02r-zapala sie check engine

08 Oct 2009 17:32 4971 8
  • Level 2  
    witam serdecznie-byc moze ten temat był józ omawiany ale mam problem z oplem wectro 2.0dti 02r,-otóz gdy przekraczam predkasc 130km. zapala mi sie kontrolka check engine- samochód traci moc, niemozna jechac szybciej. po zgaszeniu auta wszystko jast ok do momentu az znowu przekrocze predkosc -130km-bardzo prosze o jakies rady co zrobic. nr mego gg 392350
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • User removed account  

• Level 27  
    Kolego najpierw błędy potem żądaj pomocy pozdrawiam
  • Level 2  
    ok witam . ma te kody błędów P0105 i P1100-prosze o jakies wskazówki w czym może tkwic problem
  • Level 27  
    P0105 - Czujnik ciśnienia absol.kolektora/ciśnienia atmosferycznego - usterka
  • Level 2  
    ok-a tak jesli mozna to jakies wskazówki za co sie wziosc najpierw. co sprawdzic lub wymienic-bede wdzieczny za wszystkie sugestie
  • Level 9  
    moja Viki juz od kilku dni zauwazylem ze gdy przekrocze na 4 biegu 130-140kmh to zapala sie check i strasznie wolno od 100kmh przyspeisza (kiedys bylo o wiele lepiej bo nawet 180 leciala wiecej nie jechalem bo jestem mlodym kierowca i sie wystraszylem po czym zaczalem zwalniac do ) na 5 biegu rozkreci sie do mac 150 i check engine.... :(:( :( wymienilem czujnik cisnienia doladowania i dalej to samo... wiec co pozostaje??? przeplywomierz powietrza??? kody bledu to P0105

Moderated By manta:

3.1.19. Zabronione jest publikowanie wpisów w dyskusjach archiwalnych.

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Ostrzeżenie.