Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Fiat Cinquecento 700 problem ze p造nem ch這dniczym.

Jamessochacz 08 Pa 2009 22:36 3324 5
  • #1 08 Pa 2009 22:36
    Jamessochacz
    Poziom 8  

Witam

Mam problem z p造nem ch這dniczym i zbioriczkiem wyr闚nawczym w moim CC a mianowicie oko這 rok lub 2 temu by wymieniany zbiorniczek wyr闚nawczy na nowy mimo wszystko p造nu ch這dz帷ego zawsze jest w moim samochodzie na minimum, gdy tylko doleje po jakims czasie p造n znajduj sie ponizej minimum. Jednak zauwa篡貫m na zbiorniczku p瘯ni璚ie przy g鏎nej jego kraw璠zi tak jakby ci郾ienie rozsadzi這 zbiorniczek i s帷zy si z tamt康 gor帷y p造n ch這dniczy, Sprawdzi貫m olej jest w porz康ku, a uszczelka pod g這wica podobno niedawno by豉 wymieniania. Temperatura jest idealna na wska幡ikach.

Czym owo nadci郾ienie w zbiorniczku moze by spowodowane czy to p瘯niecie to zmeczenie materia逝? Czemu po dolewaniu mam ma逝 p造nu?

Zastanawiam si czy to nie wina korka od zbiorniczka czy nie powinien miec jakiego odpowietrzeniania aby regulowa cisnienie w zbiorniczku. moze to jest przyczyn pekniecia?

CZekam na wasze zdanie?

0 5
  • #2 08 Pa 2009 23:17
    balonika3
    Poziom 36  

Oczywi軼ie, 瞠 korek musi mie zaworek.

0
  • #3 09 Pa 2009 18:53
    malez4
    Poziom 22  

J to zaworek dwukierunkowy.

0
  • #4 10 Pa 2009 21:32
    ancus
    Poziom 16  

W zbiorniczku je瞠li jest u g鏎y p瘯ni璚ie to p造n si nie s帷zy poniewa tam nie ma takiego ci郾ienia...mo積a powiedzie ze gor帷y p造n si skrapla i dlatego troch wydostaje si przez p瘯ni璚ie...spr鏏uj go odpowietrzy przy dolewaniu p造ny bo mo瞠 zapowietrzony. Z tego co pami皻am u mojego cinkusia korek od zbiorniczka by szczelny i na gor帷ym jak odkr璚i貫m to s造cha by這 瞠 jest w zbiorniczku ci郾ienie ci郾ienie wi璚 prawdopodobnie korek jest ok ale to tylko moja sugestia

0
  • #5 09 Mar 2010 21:18
    voytheck22
    Poziom 2  

Kolego, czy mo瞠sz odpisa czy uda這 si Tobie naprawi to auto - mam dok豉dnie ten sam problem!!!!

0
  • #6 05 Cze 2010 22:42
    Jamessochacz
    Poziom 8  

Tak autko naprawione prawdopodobnie byl jest to problem uszczelki pod glowica, ale warto sprawdzic tez pompe plynu. ( gdycieknie z pod silnika to na pewno pompa plynu)

0
  Szukaj w 5mln produkt闚