Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips 32PFL3403/12 zablokowane klawisze i pilot?

08 Oct 2009 22:40 7670 5
  • Level 12  
    Witam!
    Posiadam telewizor Philips 32PFL3403/12 zablokował mi się pilot przez co na ekranie wyświetlają się literki CF, później moja dziewczyna chciała jakoś to odblokować i niestety zablokowała przyciski na telewizorze(mówiła że jakaś blokada przeciwko dzieciom). I teraz działa tylko włączenie telewizora a reszta jest zablokowana.
    Proszę Was bardzo o pomoc jak to można odblokować, czy można jakoś zresetować te ustawienia. Z góry bardzo dziękuję za pomoc !!!
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 13  
    Jeśli nie jest Napis Zablokow na dole ekranu to naciśnij jednoczesnie na klawiaturze z bogu tv -prog i - vol jeśli jest napis zablokowany na dole to tv musi do serwisu jechać naprawa trwa z transportami ok 3 dni

więcej info na ten temat
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1438890.html

Pozdrawiam
  • Level 12  
    Chyba trzeba będzie go do serwisu zawieść bo klawiatura lokalna też zablokowana, nawet w serwisie poradzili żeby odłączyć telewizor na 12 godzin od sieci i powinien się zresetować. Ale to nie pomogło.

Może ktoś ma inny pomysł na zrobienie tego bez serwisu, może da się jakoś samemu zresetować soft, wgrać nowy?
  • Level 18  
    Witam .
    TV nie reaguje w ogóle na pilota ?.
    Jeśli włączysz go na panelu i wywali na niebieskim ekranie "Zablokowany" to po chwili zgaśnie , i wtedy powinien się normalnie odpalić z pilota np klawiszem numeru kanału ( bynajmniej jest tak u mnie a panel zablokowałem przed moim kilkuletnim synem).
    Wtedy wchodzisz do menu i odblokowujesz panel.
    W 32PFL5322 tak to działa .Jak padł pilot to spróbuj jakim kolwiek od TV na RC-5.
    No chyba że odbiornik IR w TV padł , no to już tylko serwis.
  • Level 12  
    No tak jest mogę włączyć po chwili jak zgaśnie napis Locked, ale nie mogę dać menu
  • Level 12  
    Właśnie niedawno odwiedzili moją znajomą panowie z serwisu Philips i naprawili telewizor. O dziwo nawet go nie rozkręcali, podłączyli laptopa 10 min i zrobione. Szkoda że mnie tam nie było, ciekawe pod które gniazdo się podłączali? Ale telewizor i pilot działa już ok. Pozdrawiam