Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Smart fortwo a centralny zamek

genek1000 08 Paź 2009 23:46 3766 1
  • #1 08 Paź 2009 23:46
    genek1000
    Poziom 28  

Mam problem z autem bardzo popularnym :D typu Smart "dla dwóch". Czasami zdarza sie przez kilka dni że nie mogę zamknąć auta z pilota centralnego zamka. W momencie nacisnięcia na zamykanie , kierunkowskazy w "samochodzie" mrugną ale centralne się nie ruszają . Natomiast jak nacisnę na otwieranie to słychac centralne jak pracują i światełko się w środku zaświeca (czyli prawidłowo). Tylko zamykać nie mogę. Zauważyłem że najczęsściej się to dzieje po myciu samochodu lub gdy trochę popada

3 1
  • #2 13 Gru 2011 22:30
    martucha256
    Poziom 1  

Mam taki sam problem i bardzo prosze o pomoc. Dzis rano normalnie otworzylam centralny kluczykiem. Gdy dojechalm do pracy i chcialam zamknac samochod centralny zaczol wariowac. Migaja awaryjne swiatla a zamek w ogole nie chodzi. Malo tego teraz nie moge go nawet odpalic bo po tak dlugim postoju z otwartym zamkiem wlaczyla sie blokada komputera:/. Prosze pilnie o pomoc. Moze jakims cudem Pan ktory zamiescil to zapytanie w 2009 roku odwiedzi ta strone i mi cos poradzi choc pewnie sprzedal juz ten samochodzik.

8