Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak odblokowac telefon zablokowany przez brak doladowania ?

09 Paź 2009 11:49 25426 7
  • Poziom 19  
    Do drugiego telefonu kupilem 2. miesiace temu starter play fresh i przez ten czas go nie doladowywalem, teraz chcialem to zrobic, ale mam informacje ze telefon zostal zablokowany a przy probie doladowania: Telefon o podanym numerze nie może zostać doładowany.
    Jak zadzwonilem do play to mi powiedziano, ze moga go odblokowac w salonie play, ale nie chce mi sie tam specjalnie jechac. Jest inne wyjscie ? Wpisanie jakiegos kodu czy cos podobego ?
  • Poziom 17  
    To nie telefon, a karta została zablokowana.
    Możliwe, że minął okres, w którym można było tę kartę zasilić lub można ją w salonie odblokować, zadzwoń tam lub napisz e-maila i się dopytaj.
  • Poziom 31  
    Zadzwoń do biura obsługi może będą na tyle łaskawi, że to zrobią, kiedyś tak miałem w erze i kontaktując się telefonicznie odblokowałem.
  • Poziom 19  
    Ale gdzie mam zadzwonić, na infolinię play już dzwoniłem.
  • Poziom 31  
    To jeszcze raz zadzwoń do do biura obsługi. Czasami bywa że konsultant nie wie, albo nie potrafi. Jeżeli karta jest zablokowana, to trzeba wyrobić drugą, na zasadzie jak duplikat. A ta Twoja karta ma zasięg czy nie ?
  • Poziom 19  
    teraz mi powiedzieli, że najlepiej kupić nowy starter :/
  • Poziom 23  
    Jedz do SALONU podkreslam ... Nie do jakiegos malego punktu to ci zrobia od reki ... ;).
  • Poziom 31  
    Czasami tak bywa, że numer który jest wogóle zdezaktywowany wraca z powrotem do puli i operator nie chce ponownie go aktywować, dlatego lepiej kupić starter.