Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka Indesit WG633TX programator

09 Paź 2009 14:38 2075 2
  • Poziom 17  
    Potrzebuje jakis schemat albo zdjęcia programatora do tej pralki, ewentualnie cokolwiek co pomogłoby mi poskładać to prawidłowo. Programator porozkładałem żeby wyczyścić styki i po zmontowaniu pralka nie grzeje wody i nie przełącza sie dalej czyli nie działa silnik ktokowy. A może ktoś ma taką pralke i mógłby mi podać kolejność tych poszczególnych płytek w programatorze albo zrobić fotke. Ja zrobiłem zdjęcia komórką przed rozłożeniem tego tak na wszelki wypadek ale jakość jest tak fatalna, że nawet nie widać tych numerków. Ja oczywiście byłem przekonany, że poskładałem to tak jak było ale jednak coś musiałem skopać.
  • Poziom 17  
    Niestety, ten schemat to mam i raczej mi nie pomoże, nie dość że po niemiecku to jeszcze mało czytelny i nie kojarze tych dziwnych oznaczeń. No i musiałbym rozwalić całą instalacje elektryczną tej pralki bo tam kabelków bardzo dużo ale kolorów mało. Potrzebowałbym coś bardziej łopatologicznego chyba, najlepiej jakaś fotka tego timera od spodu tzn. od strony podłączeń.