Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Z zamrażalnika lodówki Samsung wycieka woda

09 Paź 2009 20:33 7239 3
  • Poziom 2  
    Witam
    Jestem nieszczęśliwym posiadaczem ok trzyletniej lodówki szajsung no frost coll 'n' cool. W lodówce w dolnej części (zamrażalniku) zbiera się woda aż zaczyna wyciekać. Woda zebrana w zamrażalniku zamarza i w pewnym momencie nie można wyciągnąć szuflady i wszystko w środku szronieje. W górnej części ( w lodówce) jest ok. Dodatkowo drzwi w zamrażarce są dużo mniej dociśnięte niż w lodówce. Bardzo będę wdzięczy za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam

Michał
  • Poziom 21  
    Na 90% nie domykają się u Ciebie drzwi do zamrażarki.Pamiętaj o dociskaniu drzwiczek przy zamykaniu lub wymień uszczelkę.
  • Poziom 2  
    A czy istnieje możliwość regulacji tych drzwiczek?

pozdrawiam

michał
  • Poziom 11  
    Jeżeli widzisz, że drzwi zamrażarki są mniej dociśnięte, sprawdź, czy któraś z szuflad nie uszkodziła się lub nie daje się wsunąć do końca np. z powodu zbierającego się lodu. Jeżeli uda Ci się usunąć przyczynę złego domykania, sprawdź przyleganie uszczelki, koniecznie też na dole.
    U mnie powietrze właśnie dostawało się dołem bo uszczelka odkleiła się i zwisała, po jakimś czasie szuflad nie dawało sie wsuwać do końca, czyli wypisz-wymaluj Twój przypadek.