Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

(Cyfrowy polsat). Trzeba wyłączyć dekoder i tv

lukaso100 10 Oct 2009 14:04 17026 7
    lukaso100
    Level 10  
    Jeśli umieściłem temat w złym dziale proszę o przeniesienie.

Wiec przejdźmy do rzeczy. Dziadek ma cyfrowy polsat i bardzo stary tv marki telsat. Jak chce przestać oglądać to najpierw musi wyłączyć telewizor pilotem od cyfrowego polsatu a później orginalnym od tv. U mnie tak nie ma. Wystarczy, że wyłączę telewizor pilotem od cyfrowego polsatu i już jest wszystko wyłączone. Jak to zrobić aby było jak u mnie?
    msichal
    Level 20  
    To jest właśnie normalne zachowanie... A Twój TV albo wykrywa, ze nie ma sygnału i się wyłacza, albo się nie wyłącza tylko ma po prostu czarny obraz.
    User removed account
    User removed account  
    msichal
    Level 20  
    No właśnie, o tym zapomniałem - telewizor i dekoder mogą mieć taki sam sygnał wł/wył i dlatego pilot może działać na oba.
    User removed account
    User removed account  
    lukaso100
    Level 10  
    Dokładnie, mam telewizor thomsona ale 32 cale lcd a dziadek ma .... 21 cale crt...

Zamiana odpada. Nie da rady jakoś tego naprawić?
    User removed account
    User removed account  
    lukaso100
    Level 10  
    No to trudno się mówi. Dla dziadka już zostało nie wiele, więc nowy telewizor nie będzie kupiony.

Dodano po 58 [minuty]:

A mam pytanie z innej beczki. Jeśli kupiłbym tuner tv to mógłbym odbierać kanały z cyfrowego polstatu na moim monitorze gdyby był włączony telewizor. Czy jest możliwość oglądania np. polsatu na monitorze a TVN na tv?