Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

lodowka ariston mbaa 4532

star112 10 Oct 2009 17:48 3769 5
    star112
    Level 2  
    dzien dobry mam taki problem lodowka po rozmrozeniu i umyciu gdy ponownie ja zalaczylem to migaja swiatelka 2 zolte i zielone i wlacza sie tez sygnal ale lodowka nie mrozi
  • Helpful post
    pelexa
    Level 13  
    do wymiany sterownik elektroniczny 380 zl plus robocizna pozdrawiam
  • Helpful post
    mts
    Level 12  
    Najpierw skasuj elektronikę . Dwa pokrętła na zero , zamknij drzwi i włącz ponownie pokrętłami po 5 sekundach . Po 8 minutach powinna wystartować sprężarka . Jeżeli po tym czasie ( 8 minut ) lodówka zacznie migać kontrolkami to do wymiany moduł . Jeżeli zacznie migać po 2 godzinach to brak gazu . Moduł możesz kupić
    w serwisie lub tutaj
    http://zamienne.com.pl/index.php?prod_name=82097&search=ok
    star112
    Level 2  
    dobry wieczor ja jeszcze w sprawie tego modulu byl dzis serwisant i zapytal sie co sie dzieje to mowie mu ze po 8 minutach od wlaczenia lodowki do gniazdka zaczynaja migac te 3 swiatelka u gory drzwi to on powiedzial ze to moze byc sprezarka podlubal troche z tylu lodowki przeciol rurke miedziana co wychodzi ze sprezarki bo powiedzial ze musi sprawdzic czy jest gaz poznjej cos pogrzebal przy puszce gdzie sa polaczone kable a na koncu powiedzial ze to modul i go zabral ze soba do naprawy a jak sie nie da naprawic to przyniesie nowy ja sie boje czy on jest uczciwy to tyle dziekuje bardzo prosze odpisac co pan o tym mysli do widzenia
    star112
    Level 2  
    dzien dobry ja mam taki problem z lodowka ariston model MBAA 4532 CV zarowka w srodku nie swieci a jak chce zaswiecic na panelu te pomaranczowe tez nie swieci. od zamrazarki swieci i wentylator sie tez nie kreci w srodku

Mod. ROBSON33
    Regulamin 15
    Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .
    tolo
    Level 34  
    Prawdopodobnie uszkodzony moduł, można naprawić lub wymienić na nowy.