Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic NV-J35

TadeuszZ 31 Dec 2002 19:55 2355 3
    TadeuszZ
    Level 21  
    Problem dotyczy tylko nagrywania. magnetowid odtwarza poprawnie nagrane gdzie indziej kasety. Natomiast sam nagrywa bez kolory lub momentami wpadają kolory czerwony i niebieski jakby przełączano w tym momęcie system. Obraz jest prawie poprawny. Nie mogę sobie poradzić a mam już drugi taki przypadek przy pierwszym odpuściłem. Może ktoś miał taką usterkę proszę o pomoc
    dzięki
    Nie elektrolit 330 uF w gałęzi +5V bo zmieniłem dziękuję
    Kaseta na innym magnetowidzie idzie bez koloru, przełączniki systemu sprawdzałem i próbowałem nagrywać w różnych pozycjach.
    Dziękuję dwaserwis za podpowiedź po sugestii o kablówce przełączyłem antenę na zwykła i magnetowid nagrywa w kolorze nie miałem nigdy problemu z identyfikacją kolorów z kablówki aż do tego czasu jeszcze raz dzikuję
    DWAserwis
    Level 29  
    a czy niejest to problem z identyfikacją systemu podczas nagrywania, i nienagrywa PALa w Sekamie - wtedy występuje przełanczanie czerwony/niebieski ?
    czy ten magnetowid ma przełącznik pal/secam/auto - bo niepamiętam - i może wystarczy przełączyć na pal.
    jak niema przełącznika to należy zobaczyć czy na układzie identyfikacji wykrywa właściwy system
    kilkakrotnie miałem przyjemność z nowymi panasonikami co w kablówkach żle identyfikowały system i blokowałem go na stałe - PAL , one mają przełącznik tylko do odtważania a nagrywanie jest auto.
    oldboy
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Czy próbowałeś odtwarzać kasetę nagraną na tym PANASONIC`u, na innym VCR?