Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Agila 1,2 r 2002 gdzie jest filtr paliwa???

11 Oct 2009 13:36 8947 4
  • Level 9  
    wymieniałem olej na warsztacie(nie autoryz) i porosilem o wymiane filtru paliwa ,przy odbiorze "mechanik" stwierdzil że ten model nie ma filtra paliwa,troche mnie to zdziwilo bo w książce jest coś o wymianie filtra. gdzie jest ten filtr??? z gory dziękuje za pomoc.
  • Level 33  
    to auto nie ma filtra paliwa jest tylko siatka w pompie paliwa , ale spotkałem już przerobione układy gdzie mechanicy zamontowali dodatkowy filtr na zewnątrz chyba mając na uwadze jakosc naszego paliwa na stacjach
  • Level 9  
    Czyli wymiana przy awarii pompy? ...hm
  • Level 10  
    Filtr paliwa jest w zbiorniku, nie jest to filtr taki jak wszystkie mianowicie wkład filtrujący znajduje się w tym białym pojemniku w którym jest zamontowana pompa paliwa.
  • Level 12  
    Dokładnie jak opisał kolega wyżej , filtr paliwa jest w zbiorniku , a jego funkcję pełni obudowa pompy paliwa (dokładnie ten czarny element w około pompy paliwowej) Niby dożywotni , ale to bzdura należy go wymieniać , lub ominąć i zastosować inny poza zbiornikiem. Nie zaleca się zakładania drugiego bez ominięcia tego w zbiorniku, ponieważ znacznie obciąży to pompę paliwa (tym bardziej że ten w zbiorniku już przyjął już na siebie trochę zanieczyszczeń ).