Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomoc przy dmuchawie renault megane

bojno 11 Paź 2009 17:32 4910 6
  • #1 11 Paź 2009 17:32
    bojno
    Poziom 2  

Witam, mam problem z dmuchawa w samochodzie renault megane z 1996 roku. problem jest taki ze dmuchawa nie dmucha, na rzadnych obrotach! prosze o pomoc bo nie wiem co z tym robic, dzis samochod kupiony i nie dziala!:D
    dodam ze bezpieczniki sprawdzialem i wszystkie sa dobre! przyczyna musi lezec w czyms innym... za wszelka pomoc dziekuje!

• #2 11 Paź 2009 17:35
    zezuama
    Poziom 23  

Gratuluję zakupu.
    Sprawdź wyłącznik, rezystor dmuchawy, silnik dmuchawy, połączenia.

• #3 11 Paź 2009 17:39
    1078231
    Usunięty  
  • #4 11 Paź 2009 17:40
    bojno
    Poziom 2  

dla sprostowanie nie ja kupilem samochod tylko kobieta! ja tylko mam dowiedziec sie czemu moze niedzialac...
    jakbyscie mogli podawac miejsca tych czesci ktore mam sprawdzac to bym byl wdzieczny

• #6 11 Paź 2009 20:09
    rico37p
    Poziom 28  

Niekoniecznie na ucebiku.Ja proponuje zdjąć wtykę z silnika i sprawdzić czy dochodzi napięcie i wtedy będzie wiadomo w którą stronę szukać.(Dojście do wtyki od strony akumulatora)

• #7 11 Paź 2009 21:16
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda

Uważam, że wszystko w temacie zostało wyjaśnione i autor wątku uzyskał wyczerpujące informacje, które pomogą mu uporać się z problemem. Wątek zamykam
    Jeśli problemu nie uda się rozwiązać na podstawie tych informacji, to autora proszę o kontakt celem odblokowania wątku.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME