Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką piłę motorową kupić?

patryk-84a 13 Mar 2013 19:21 89619 131
    gazo2
    Poziom 8  
    Jeżeli piła to tylko Husqvarna ja mam 440e jest niezawodna Polecam.
    Pilarz95
    Poziom 9  
    Zgadzam się z kolegą husqwrna najlepsza

Dodano po 40 [sekundy]:

*husqwarna
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    marek 1871
    Poziom 15  
    Olej Stihl Ultra zielony z tego co mi wiadomo jest już dostępny. Cena w okolicach 2x wyższa od czerwonego HP. Widziałem fotki tłoków przy stosowaniu oleju Ultra - czyściutkie żadnego nalotu, robią wrażenie.
    SAWEK101
    Poziom 31  
    Nie wierzę w takie cuda jak brak nagaru w dwusuwie, pewnie nowy tłok widziałeś :D , praw fizyki pan nie zmienisz, no chyba że pilarka ma lpg, albo kalgon trzeba by stosować :D, olej musi się spalać, nie widzę inaczej bo świeca musi być czysta.
    sadownik grójecki
    Poziom 9  
    Kilka postów bardzo chwali Stihla MS250. ja ostatnio kupiłem za ok 700zł Agroma CS3040V2 - jest to odpowiednik tego Stihla (bardzo zblizona budowa i parametry) i co najwazniejsze też ma łąńcuch Stihl. rewelacja, uzywam do wycinania Sadu. juz w tym roku przecieła 200m sześciennych drzewa (jabłoni), a musi pociąć jeszcze ponad 100m3. jak dokończę wycinkę sadu, to jeszcze napiszę. póki co 200m3 drzewa, to wiekszość domowych użytkowników w 10lat nie potnie do kominka. piła póki co chodzi bez najmniejszych problemów tylko łańcuch drugi juz musiałem załozyć bo się po prostu zuzył - w sadzie nie ma ściółki, więc drzewo ma kontakt z ziemią i łańcuch od czasu do czasu brudzi się ziemia. wazna jeszce sprawa, to mieszanka paliwowa. dla Agromy (tak jak do Stihl) potrzeba o połowe mniej drogiego oleju niz do innych pilarek. 3KM mocy i robi robotę...
    jacekelektr
    Poziom 8  
    Stihl, husqvarna kiedyś a dziś to już nie to samo. Mają m. in chińskie gaźniki ZAMA i nie wiem co jeszcze. Duże spalanie. Więc może od razu chińczyk w całości. ?? Nie znam makity, może robią na oryginałach. W stihlu wpada brud przy odkręcaniu korków, są zbyt zagłębione w zbiornik
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    blazej.1994
    Poziom 24  
    Stihl montowal albo walbro albo zamy. Ale nie zauważyłem różnicy w pracy zależnie od producenta gaźnika. Zobacz sobie jakość nawet wykonania-pilarki no. Steel, gdzie pałąk gnie się w rękach...
    pawel0240
    Poziom 11  
    Dodam tylko nie uświadomionym, ze Stihl ma na tłoku 2 pierścienie, a Husqvarna 1 pierścień. Osobiście wybieram Stihla