Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Instalacja LOVATO LOV"ECO"

#irek# 12 Oct 2009 13:35 5257 3
 • #1
  #irek#
  Level 13  
  Witam
  Jakim programem zdiagnozować instalację Lovato z centralką LOV"ECO" cod. 783036 i jak podłączyć interfejs. Nie widzę w aucie osobnego złącza pod interfejs, jedynie gniazdo pod które wpięta jest centralka (pod maską) i gniazdo z wpiętym przełącznikiem 198-DI pod kierownicą.
  Z góry dziękuję za pomoc.
 • #2
  MAX52
  Level 21  
  programem loveco i lovecorp,jest na stronach do pobrania,gniazdo do podłączenia przy wejściu wiązki do komputera gazu pod gumowa osłona.
 • #3
  #irek#
  Level 13  
  Przy tej centralce gazu nie ma dodatkowego gniazda do podłączenia komputera i podobno nie da się jej podłączyć.
  Sprawdziłem już, że sama centralka Lov"Eco" działa prawidłowo. Problem jest z przełącznikiem 198-DI, nie przełącza auta na gaz.Sygnał z cewki zapłonowej podłączony jest prawidłowo, z czujnika temperatury też. Temperaturę symulowałem też potencjometrem, bez efektów. Kiedy wchodzi się w tryb programowania przełącznika od obrotów tzn. odpala auto z wciśniętym przyciskiem na przełączniku to auto odpala na gazie ale po ustabilizowaniu zadanych obrotów i ponownym wciśnięciu przycisku auto przełącza się na benzynę i przełącznik nie reaguje na obroty i nie chce przejść automatycznie na gaz.
  Instalacja pracowała prawidłowo do chwili rozładowania się akumulatora.
 • #4
  kamil30pl
  Level 2  
  witam podepnę się pod temat szukałem i nie mogę nic znaleźć jak podłączyć tą centralkę 4 kabelki z wtyczka pod krokowiec a pozostałe 4 jak je podłączyć