Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Instalacja LOVATO LOV"ECO"

#irek# 12 Oct 2009 13:35 5257 3
    #irek#
    Level 13  
    Witam
    Jakim programem zdiagnozować instalację Lovato z centralką LOV"ECO" cod. 783036 i jak podłączyć interfejs. Nie widzę w aucie osobnego złącza pod interfejs, jedynie gniazdo pod które wpięta jest centralka (pod maską) i gniazdo z wpiętym przełącznikiem 198-DI pod kierownicą.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    MAX52
    Level 21  
    programem loveco i lovecorp,jest na stronach do pobrania,gniazdo do podłączenia przy wejściu wiązki do komputera gazu pod gumowa osłona.
    #irek#
    Level 13  
    Przy tej centralce gazu nie ma dodatkowego gniazda do podłączenia komputera i podobno nie da się jej podłączyć.
    Sprawdziłem już, że sama centralka Lov"Eco" działa prawidłowo. Problem jest z przełącznikiem 198-DI, nie przełącza auta na gaz.Sygnał z cewki zapłonowej podłączony jest prawidłowo, z czujnika temperatury też. Temperaturę symulowałem też potencjometrem, bez efektów. Kiedy wchodzi się w tryb programowania przełącznika od obrotów tzn. odpala auto z wciśniętym przyciskiem na przełączniku to auto odpala na gazie ale po ustabilizowaniu zadanych obrotów i ponownym wciśnięciu przycisku auto przełącza się na benzynę i przełącznik nie reaguje na obroty i nie chce przejść automatycznie na gaz.
    Instalacja pracowała prawidłowo do chwili rozładowania się akumulatora.
    kamil30pl
    Level 2  
    witam podepnę się pod temat szukałem i nie mogę nic znaleźć jak podłączyć tą centralkę 4 kabelki z wtyczka pod krokowiec a pozostałe 4 jak je podłączyć