Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes W169 jak wyciagnac plyte lub caly APS 50

szczurek 12 Paź 2009 18:53 1590 0
  • #1 12 Paź 2009 18:53
    szczurek
    Poziom 8  

Witam,
    Dzisiaj spotkała mnie smutna przypadłość. APS 50 wyłącza się po 15-20s. Po włączeniu gra sobie radyjko przy czym APS próbuje bezskutecznie wczytać nawigację z płyty. Reaguje przy tym jeszcze jakieś 3-4s na wszystkie przyciski (oprócz "eject"), po czym przestaje reagować na sterowanie, a po następnych 10-15s wyłącza się całkowicie. Płyty nie da się w ogóle wysunąć, brak reakcji na "eject". Nie słychać aby mechanizm próbował wysunąć płytę. Jedynie podczas włączania słychać charakterystyczny dźwięk rozkręcającego się na momencik napędu, po czym cisza. Nie wiem czy to kwestia tego, że padł napęd, czy po prostu efekt tego, że nie może odczytać płyty z nawigacją i zwyczajnie się zwiesza, ale wtedy pewnie mógłbym wysunąć tą płytę.
    Czy jest jakiś sposób na wyciągnięcie płyty bez rozkręcania całego APS? Ewentualnie jak zdemontować to cudo w tym modelu (W169.008) żeby niczego nie połamać. Szukałem jakiś zaczepów w górnych otworach wentylacji, bo przypuszczam, że dojście będzie gdzieś od góry, od strony nawiewu, ewentualnie z boku od strony listew ozdobnych, które też nie bardzo wiem jak ściągnąć. Proszę o jakieś sugestie, ewentualnie może ktoś z Wrocławia lub okolic pomoże :cry:.

--
    Pozdrowienia,
    Tomek

0 0
  Szukaj w 5mln produktów