Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motoreduktor do podajnika kotła, gdzie taki kupić?

12 Oct 2009 23:25 5045 6
  • Level 12  
    Witam buduje podajniki na owies i potrzebuje motoreduktor do tego podajnika. Jeżeli ktoś wie gdzie taki motoreduktor kupić proszę o pomoc.
  • Level 19  
    Oczywiście. Tutaj jest firma z wieloletnim doświadczeniem. Na motoreduktor akuratni dla twoich potrzeb nie wydasz więcej jak 500zł.
  • Level 12  
    Dzięki kolego jeżeli, wiesz może jeszcze coś na temat zapalarek automatycznych, to również był bym wdzięczny, z góry dziękuję.
  • Level 19  
    Widzę, że Kolega będzie grzał domek owsem :D No niestety, w kwestii zapalarek nie jestem w stanie nic pomóc. Może spróbuj pokombinować coś z palnikiem gazowym i małą butlą, choćby turystyczną. Gaz zapalić łatwo, do tego dysza i elektrozawór. Tak chyba najtaniej. Butlę nabijesz za dychę i starczy pewnie na rok rozpalania.
  • Level 12  
    No dzięki ja już grzeje owsem, i rozpalam tak ja pisałeś palnikiem gazowym. Ale chciałem troszku udoskonalić z tą grzałka, a napęd mam od silnika od poloneza. Dzięki za rady pozdrawiam.
  • Level 12  
    Z tej firmy to raczej nie kupi za 500 zł. Taki motoreduktor kosztuje około 700 zł, no nic będe dalej szukał.
  • Level 10  
    koledzy ja także buduje palnik na owies pozostało mi dokupić motoreduktor i moje pytanie jakie maja byc jego parametry czyli obroty i moc ????????? sterownik zakupuje orginalny od kotła na eko-groszek Motoreduktor do podajnika kotła, gdzie taki kupić?