Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Witamy wszystkich w 2003 roku !

gulson 01 Jan 2003 00:39 10361 14
 • Witamy w nowym roku 2003! Mamy wszyscy nadzieję, że ten rok będzie lepszy od poprzedniego. Przypomnijmy w 2002 pomimo dodania dużej ilości plików, witryna nie była dostępna przez pół roku, a jak pracowała to bardzo niestabilnie. W poprzednim roku nie zostały zapoczątkowane żadne nowe przedsięwzięcia, a jedynie kontynuacja starych. Dodatkowo pojawiły się bardzo duże problemy, które nie warto już wspominać. Ciężko jest planować co będzie, na pewno zostanie przywrócony zaktualizowany dział programy. Zainteresujemy się bardziej e-books czyli książkami w wersji elektronicznej w językach polskim i angielskim. Dużo projektów będzie związanych z komputerami i mikrokontrolerami. Na bieżąco bedą aktualizowane systemy forum i download. Jednak kierunek rozwoju zależy w dużym stopniu od tego co otrzymamy od Was, na co bardzo liczymy.
  About Author
  gulson
  System Administrator
  Offline 
  Twórca portalu elektroda.pl od roku 1999. Zajmuje się opieką portalu, od czasu do czasu publikując tutaj ciekawostki i felietony. Interesuje się wszystkim, co jest związane z nowymi technologiami. Z wykształcenia technik elektronik, inżynier i magister informatyki po Politechnice Łódzkiej.
  gulson wrote 21132 posts with rating 2206, helped 70 times. Been with us since 2001 year.
 • #2
  Krzysi0
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Wszytskiego Dobrego dla wszystkich i oby gorzej nie było :D
  Żyby elektroda już nigdy nie była offline i się rozwijała tak jak wyżej napisano.
 • #3
  zhu
  Level 22  
  dołączam się do życzeń wszystkiego najlepszego w nowym 2003 roku dla wszystkich użytkowników forum oraz życzenia dalszego rozwoju strony
  pozdrawiam all
 • #4
  Darekkk
  Level 24  
  Życzę szybkich transferów do serwera, wytrwałych dysków i wszystko co najlepsze dla elektroda.pl i ludzi z nią związanych :)
 • #6
  Jarema
  User under supervision
  Witam, Witam i pozdrawiam wszystkich Elektrodowiczów.
  Życzę pomyślności w 2003 roku i żeby elektronika nigdy nas nie opuściła.
 • #7
  oldboy
  R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
  Dołączam się do wszystkich życzeń z nadzieją , że naprawdę się spełnią.
 • #9
  ul1111
  Level 22  
  Składam wszystkim kolega najserdedczniejsze życzenia noworoczne,abyście dostawali jak najwięcej sprzętu z błachymi usterkami,życze również innowacyjnych pomysłów a to wszystko aby pomagać sobe wzajemnnie i nowo zarejestrowanym uzytkownikom.
 • #10
  irc
  Level 18  
  Elektrodo trwaj przez długie lata !!! Kolegom moderatorom i innym współpracownikow wszystkiego najlepszego w 2003 Roku !!! Pozdrowienia dla Wszystkich czytelników forum :lol:
 • #11
  KJ
  Level 31  
  Życzę wszystkim dużo udanych napraw sprzętów i żeby reklamacji nie było :D ale przede wszystkim żeby w tym nowym 2003 roku serwer elektrody ani razu się nie zepsuł :!:
 • #12
  Richi
  Level 39  
  To i ja dołanczam się do życzeń Noworoczych roku 2003, oby naprawy były jak najszybciej zrobione, a jak nie no to przyjdźcie tutaj to coś poradzimy wspólnie. Wyszystko co zostało wyprodukowane da się naprawić, czy samemu czy z pomocą kolegów np. na Elektrodzie, i tu jest następne moje życzenie dla wszystkich, mianowicie aby Elektroda żyła nam dalej. :lol: :lol: :lol:
 • #13
  User removed account
  User removed account  
 • #14
  User removed account
  User removed account  
 • #15
  User removed account
  User removed account