Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes W124 300E B+G Problem z benzyna

13 Paź 2009 10:46 3970 5
  • Poziom 9  
    Witam. Mam problem ze swoim mercedes . otóz problem jest tego typu ze na gzie jezdzi o to dobrze a na benzynie ma ciezko sie rozkreca jego maks na benzynie to 80-90 niewiem co jest wymienilem filtr paliwa ale to nic niedało wolne obroty ma idealne ale ja i przyspieszeni tez do pewnego momentu 80 km/h a pózniej niereaguje juz na gaz to jego maks a przezuce na gaz odrazu ma 120 i wiecej
  • Poziom 28  
    CIŚNIENIE pompy paliwa jakie,wtryski sprawdzałeś
  • Poziom 9  
    Ale jak sprawdzić ciśnienie na pompie wtryski sa czyste i doprowadzają paliwo
  • Poziom 10  
    wtrysk mechaniczny!! Panowie!! nie jest smarowany przy zasilaniu gazem. kjet się zatarł. naturalna kolej rzeczy, gdy się jeździ tylko na lpg
  • Poziom 18  
    Właśnie to jest ten mechaniczny wtrysk. Klapą porusza zasysane powietrze a smarować mechanizmu nie ma co. Właśnie chcę kupić w124 jest dość okazyjnie ponieważ przerywa. I ja wymyśliłem że wymyślę jakiś mechanizm który zablokuje klapę na max otwarciu przy przełączeniu na gaz. Wtedy nie będzie się ruszać i się nie zatrze.
  • Poziom 19  
    Skoro silnik pracuje na lpg to tłoczek pod ramieniem klapy spiętrzającej się nie zatarł bo wtedy i na lpg i Pb silnik by nie pracował.
    W głowicy rozdzielacza są wkręcone dwie rurki paliwowe i w tej pierwszej od strony szyby jest malutki filierek siatkowy.Może on jest zapchany.

Dodano po 1 [minuty]:

Marcin G. napisał:
    Właśnie to jest ten mechaniczny wtrysk. Klapą porusza zasysane powietrze a smarować mechanizmu nie ma co. Właśnie chcę kupić w124 jest dość okazyjnie ponieważ przerywa. I ja wymyśliłem że wymyślę jakiś mechanizm który zablokuje klapę na max otwarciu przy przełączeniu na gaz. Wtedy nie będzie się ruszać i się nie zatrze.

Nie prościej zdemontować kadżeta i wstawić gaźnik.Wtedy jest zero problemów z zasilaniem lpg