Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tryb serwisowy - ALBA LDVD-1538WDCH

13 Paź 2009 14:22 2595 10
  • Poziom 12  
    Witam! Poszukuję trybu serwisowego do telewizorka 15'' LCD przywiezionego z Angli o symbolu ALBA LDVD-1538WDCH. Pozdrawiam!
  • Poziom 21  
    Nasuwa sie pytanie tylko po co kolega chce do tego trybu serwisowego wchodzić?Tv kolega pewnie zakupił go w Argosie.
  • Poziom 12  
    Witam! Telewizor przyniósł klient do przestrojenia. Mam nadzieję że w trybie jest możliwość przestawienia DK, dodam że tuner posiada wszystkie pasma.
  • Poziom 40  
    Ja miałem tv lcd Alba 15" a wewnątrz MB Beko a tam wchodzi się: menu 9301
  • Poziom 21  
    Sprawdź kolego czy w menu w wyszukiwaniu kanałów nie masz przełączenia standardu na DK,w momencie zapamiętywania programu na danym kanale.
  • Poziom 29  
    Podaj info na temat chassis lub wstaw foto tylnej obudowy, wnętrza i wyglądu menu. Postaram się pomóc. Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Witam! Odczytałem jeszcze taki numer MK9 2NW na obudowie. Jeszcze jest taki procek FLi30602 H 9C 827036 TWN AV 847. Dzięki za zainteresowanie .
  • Poziom 29  
    MK9 2NW jest kodem pocztowym dla miejscowości Milton Keys gdzie składa się ALBA, Acoustic Solutions i kilka innych angielskich marek. Niech kolega się zastosuje do rad które udzieliłem wcześniej. Pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Temat stary ale zapytam czy ktoś rozwiązał problem z fonią w tym TV wszedł w tryb lub jaką fonią go przestrajać bo traiło misię 3 sztuki i po godzinie czytania postów nadal stoję w miejscu.
  • Spec od monitorów
    Co prawda dla Fli8xxxx ,alez DVD
    Cytat:
    First, click the "still" ("Freeze"), then press "menu" on the remote and enter the submenu "sound - the balance," set to "balance" to "0", then press the number "2", " 0 "," 0 "," 8 "to enter the factory default settings and click« menu