Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Aparat Sony DSC-S730 brak lampy blyskowej

13 Paź 2009 20:16 1780 4
  • Poziom 9  
    Witam, mam następujący problem, dziś po dluższym leżeniu aparatu w szufladzie odpaliłem go i zauważyłem ze lampa mi nie mruga, robi ciemniejsze zdjęcie jak ustawiam żeby było z lampą, baterie dałem nowe alkaliczne energizer.

poradzi mi ktoś co robić? może w ustawieniach coś pogrzebać? jak nie to do serwisu musze podejść

Proszę poprawić treść postu -błędy ortograficzne- zgodnie z regulaminem pkt. 15.
    Przenoszę do odpowiedniego działu - proszę czytać opisy działów.[dzimi]
  • Poziom 19  
    Jeśli nie pomaga Factory Reset to niewątpliwie wystąpiła usterka. Pojawia się w ogóle wskaźnik ładowania lampy ?
  • Poziom 9  
    wskaźnik ładowania lampy ? jak włączam lampe to pojawia sie znaczek lampy i mruga żółta lampka, jak robie zdjęcie to mruga lampka zielona na wyświetlaczu i mruda dioda czerwona od ładowania po prawej stronie na dole i zdjęcie wychodzi ciemne. Tak myśle ze może cos z bateriami że za słabe są ale ja kupiłem nowe alkaliczne.

Moderowany przez Dzimi:

Przypominam o poprawie postu. Niestosowanie się do poleceń moderacyjnych może skutkować ostrzeżeniem. Regulamin pkt.6

• Poziom 35  
    Ta żółta lampka to właśnie wskaźnik naładowania lampy,
    powinna po kilku chwilach zapalić się ciągle jeśli nie to powinna mrugać jakiś czas po czym powinien pojawić się jakiś komunikat o błędzie
    w sonym to chyba E 92-02 czy jakoś tam.
    Kolega ma doświadczenie z rozkręcaniem tego typu sprzętu?
    Może tylko padł elektrolit (to leżenie w szafie :))
    a baterie ? hm hm hm a masz jakieś dobre akumulatorki ?
    wiem że napięcie inne ale rezystancja wewnętrzna...
    zanim oddasz do serwisu lub sam podejmiesz się naprawy sprawdź na dobrych aku(możesz pożyczyć od jakiegoś kumpla)
    jest jeszcze sprawa kasowania błędu lampy w sonym ale to już inna bajka najpierw aku
  • Poziom 9  
    sprzęt rozkręcić to dla mnie nie problem ;) tylko ze aparat mam kilka miesięcy i już coś szwankuje, popróbuje z mocniejszymi bateriami

Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy?
    Proszę to poprawić.
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    [_P_]