Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brama hormann sterownik B460Fu

13 Paź 2009 21:43 5898 6
  • Poziom 2  
    :idea: Szukam instrukcji programowania sterownika bramy hormann. Sterownik jak w temacie. Z góry dziękuję za pomoc.:idea:
  • Poziom 2  
    odświeżam (pierwszy i ostatni raz) dla osób chętnie pomoc udzielających...
  • Poziom 2  
    Wielkie dzięki kolego, ratujesz życie...Tyle szukania z kolegą googlem i nic, a tu tak z nienacka na elektrodzie znalazłem pomoc. EOT
  • Poziom 12  
    VIRUS32 napisał:
    Witam.W załączniku instrukcja po polsku.

sorry ze moze troche nie na temat
    chce sie odniesc do sterownika BF a mianowicie mam a460 z wa 400 i teraz pytanie do VIROS32 zastanawiam sie nad wstawieniem pomiedzy sterownik a silnik falownika by sterowal startem lagodnym i stopem bramy nadmienie ze nie mam fizycznie jak tego sprawdzic a wydac kase na falownik ktory sie nie sprawdzi troche szkoda ale do tematu zastanawia mnie czy sterownik przy pomocy enkodera nie uzna ze zbyt wolnego wirowania silnika przy lagodnych starcie i stop virus 32 co o tym myslisz ?
  • Poziom 24  
    Na moje oko to nie zda egzaminu bo automatyka będzie wywalała błędy.Aczkolwiek jeszcze nikt tego nie próbował więc...:D
  • Poziom 12  
    falownik na a445 wa400 śmiga aż miło trzeba ingerować w rom 3 sekundy i wywalał zbyt wolne wirowanie, trochę za mało ale po edycji i zmianie na 5 sekund zrobiło się fu :) poza tym a445 po zmianie romu na a460 stało się a460 już 2 miesiące bez problemu z ATC .