Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brama hormann sterownik B460Fu

przemask111 13 Oct 2009 21:43 6654 7
Metalwork
    przemask111
    Level 2  
    :idea: Szukam instrukcji programowania sterownika bramy hormann. Sterownik jak w temacie. Z góry dziękuję za pomoc.:idea:
  • Metalwork
    przemask111
    Level 2  
    odświeżam (pierwszy i ostatni raz) dla osób chętnie pomoc udzielających...
  • Metalwork
    przemask111
    Level 2  
    Wielkie dzięki kolego, ratujesz życie...Tyle szukania z kolegą googlem i nic, a tu tak z nienacka na elektrodzie znalazłem pomoc. EOT
    ati128
    Level 12  
    VIRUS32 wrote:
    Witam.W załączniku instrukcja po polsku.

sorry ze moze troche nie na temat
    chce sie odniesc do sterownika BF a mianowicie mam a460 z wa 400 i teraz pytanie do VIROS32 zastanawiam sie nad wstawieniem pomiedzy sterownik a silnik falownika by sterowal startem lagodnym i stopem bramy nadmienie ze nie mam fizycznie jak tego sprawdzic a wydac kase na falownik ktory sie nie sprawdzi troche szkoda ale do tematu zastanawia mnie czy sterownik przy pomocy enkodera nie uzna ze zbyt wolnego wirowania silnika przy lagodnych starcie i stop virus 32 co o tym myslisz ?
    ati128
    Level 12  
    falownik na a445 wa400 śmiga aż miło trzeba ingerować w rom 3 sekundy i wywalał zbyt wolne wirowanie, trochę za mało ale po edycji i zmianie na 5 sekund zrobiło się fu :) poza tym a445 po zmianie romu na a460 stało się a460 już 2 miesiące bez problemu z ATC .
    Songokussjg
    Level 2  
    Witam, stary watek ale moze ktos tez bedzie potrzebowal pomocy mam sterownik a445 i teraz pytanie chce wrzucic rom z a460 jakim programatorem to zrobic czy musze miec kabel serwisowy i programator czy programator eeprom wystarczy ktos mi powie co i jak ? Bo czytałem ze nie kazdy programator wgra nowy rom do thosiba 24c026 potrzebuje w sumie tylko model programatora i jakie kable do tego zeby nie wylutowywac pamieci chce to zrobic na sterowniku i co z procesorem tam tez musze sie wpinac jakims klipem czy pojdzie to po kablu np rj45 czy tez tym szerokim