Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miniterm GCO-DP-21-23 opis błędów.

wrobelj 13 Paź 2009 22:38 5910 4
  • #1 13 Paź 2009 22:38
    wrobelj
    Poziom 18  

Witam! Czy posiada ktoś opis błędów pieca GCO-DP-21-23, lub instrukcję serwisową tego pieca.W instrukcji obsługi i użytkowania nie ma opisu wszystkich błędów jakie się wyświetlają na wyświetlaczu tego pieca.Mnie na wyświetlaczu ostatnio wyświetlił się błąd L1, oraz L3 naprzemiennie z temperaturą wody c.o.Błędy te świeciły się najpierw jeden na zmianę z temperaturą wody c.o., a po jakimś czasie drugi też na zmianę z temperaturą.Przeczytałem wszystkie posiadane instrukcje do tego pieca i nic nie znalazłem.Za odpowiedzi serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

0 4
  • #2 14 Paź 2009 07:49
    Moritouri
    Specjalista - systemy grzewcze

Nie ma w kotłach termet komunikatu L1. Jest komunikat E1 i jest to komunikat braku płomienia na palniku, spowodowanego brakiem gazu lub inną usterką.:)

0
  • #3 14 Paź 2009 21:58
    serwo66
    Poziom 24  

Komunikat L3 jest normalną pracą kotła a nie usterką, L3- kocioł osiągnął nastawioną temp.

0
  • #4 14 Paź 2009 22:36
    wrobelj
    Poziom 18  

Witam! Piec był zamontowany kilka miesięcy temu.Na wyświetlaczu była wyświetlana aktualna temperatura wody centralnego lub wody użytkowej.Jeden raz tylko pojawiło się takie wyświetlanie jak opisałem.

0
  • #5 14 Paź 2009 22:46
    mirrzo

Moderator - Systemy Grzewcze

L3, to normalka.
    Jest opisane, ale nie w tabeli błędów, lecz na początku instrukcji, w opisie pracy na CO. Oznacza przekroczenie temp. wody grzewczej o 5 st C, względem nastawionej.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo