Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iPhone 3G - zdewastowane gniazdo SIM, odpadl 1 pad

Apollo-SERWIS 14 Oct 2009 13:56 3819 9
    Apollo-SERWIS
    Level 22  
    iPhone 3G po uzyciu karty xsim gniazdo bylo zdewastowane, urwany jest 1 pad od gory z lewej strony ( z laminatu), Czy ktos ma jakas serwisowke, albo pojecie od czego pociagnac przedluzke do styku?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    piratten
    Level 27  
    jak będziesz miał "zdrową sztukę" posprawdzaj przejścia i bedziesz wiedział... o ile odrazu pod jakiś układ nie idzie...
    wiśniowy18
    Level 33  
    No właśnie ja mam zdrową sztukę na stole rozebraną i tak szukałem miernikiem ale na nic nie natrafiem :D
    piratten
    Level 27  
    Czy to znaczy że Apple ułatwia zadanie i wyprowadza "punkty pośrednie"... ;] chyba, że to w celu zbadania gdzie przerwana jest ścieżka...
    Apollo-SERWIS
    Level 22  
    Jutro sprawdze czy dziala:) Dzieki wielkie:)
    wiśniowy18
    Level 33  
    hugo9 wrote:
    z tego co sie orientuje mozna kupic cale gniazdo i wymienic

Zgadza sie ale trzeba tez miec do czego je przylutowac :D
    Apollo-SERWIS
    Level 22  
    tylko tu nie gniazdo ejst problemem, a plyta glowna;) Niestety nie zadzialala mi ta solucja. Moze byc cos dalej uszkodzone.
    Sydnej
    Level 13  
    To ja się podłącze do tematu. Mam Iphona 3G, który nie widzi karty sim. Gniazdo jest już nowe i soft już był zmieniany. Sprawdzałem wg podanej solucji ale przejścia są. Ma ktoś może schemat albo wie jaki jest tor sygnałów z gniazda sim ? Nie ma po drodze przypadkiem jakiegoś glassa jak w nokiach np ?