Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebna instrukcja obsługi Betretty

pocisk1 14 Paź 2009 17:08 3663 8
  • #1 14 Paź 2009 17:08
    pocisk1
    Poziom 9  

Witam - potrzebuje instrukcji obsługi do pieca:
    Beretta idra exclusive 20 s

0 8
  • #2 16 Paź 2009 11:30
    systemgaz
    Poziom 23  

Posiadam bogate archiwum instrukcji pdf zapraszam email

0
  • #3 10 Sty 2010 11:00
    piracik
    Moderator - Systemy Grzewcze

Podpisuję się pod postem autora wątku. Pilnie potrzebna instrukcja do EXCLUSIVE 20S

0
  • #5 25 Mar 2010 10:22
    systemgaz
    Poziom 23  

kdien napisał:

Podany linek piętro wyżej to jakiś kiepski spam :D Ciekawe, czy ta firma ma oficjalne zezwolenie na wykorzystanie we własnym adresie internetowym nazwy i logo koncernu "Beretta" ?

Właściwy adres internetowy strony producenta urządzeń Beretta Riello Vokera http://www.beretta.pl/berettapl/web/pol/home/home.jsp
    Bardzo uprzejmi pracownicy Działu Technicznego wyślą potrzebną dokumentację dla każdego potrzebującego :)

0
  • #6 17 Paź 2010 23:40
    asch
    Poziom 9  

Witam. Podłączę sie jeszcze do tematu. Kocioł Beretta Idra Exclusive 20i. Maksymalny przepływ gazu 2,82 m3/h przy poborze ciepłej wody ustawia się na zaworze gazowym kluczem 10, minimalny 1,10 m3/h też na zaworze gazowym śrubokrętem krzyżowym obracając plastikowy wkręt i wyjmując wtyczkę modulacji.
    Nie rozumiem regulacji elektrycznej maximum c.o. potencjometrem pod regulatorem temperatury wody c.o. Czy tam tez sie ustawia przepływ 2,82 m3/h ?
    A co się reguluje potencjometrem pod pokrętłem do nastawy temperatury c.w.u.?
    Myślę, ze pod pokrętłem rodzaju pracy kotła nie ma już żadnej regulacji.
    Dzięki za odpowiedź

0
  • #7 25 Paź 2010 21:15
    ol_an
    Specjalista - systemy grzewcze

asch napisał:

w temacie
    21 Mar 2010 22:45
    Re: Kociół dwufunkcyjny Termet KGCO-DZ-29-08.Zagotowuje wode
    Mialem............. Zaczynam myslec o kondensacie, ale zastanawiam sie, czy warto.
    A jak Twoje zuzycie gazu?
    Pozdrawiam

Beretta IDRA 20i to kocioł raczej w wieku twojego Termeta z innego tematu i nie jest kotłem kondensacyjnym.
    asch napisał:
    Witam. Podłączę sie jeszcze do tematu. Kocioł Beretta Idra Exclusive 20i. Maksymalny przepływ gazu 2,82 m3/h przy poborze ciepłej wody ustawia się na zaworze gazowym kluczem 10, minimalny 1,10 m3/h też na zaworze gazowym śrubokrętem krzyżowym obracając plastikowy wkręt i wyjmując wtyczkę modulacji.
    Nie rozumiem regulacji elektrycznej maximum c.o. potencjometrem pod regulatorem temperatury wody c.o. Czy tam tez sie ustawia przepływ 2,82 m3/h ?
    A co się reguluje potencjometrem pod pokrętłem do nastawy temperatury c.w.u.?
    Myślę, ze pod pokrętłem rodzaju pracy kotła nie ma już żadnej regulacji.
    Dzięki za odpowiedź
    Po co ci ta wiedza. Pozostaw regulacje serwisantowi. Tak będzie bezpieczniej dla ciebie, twojej rodziny i sąsiadów.

0
  • #8 26 Paź 2010 22:39
    omnixwp
    Poziom 17  

nic dodac nic ująć...amen

0
  • #9 19 Paź 2011 09:41
    kibec
    Poziom 11  

Instrukcja jest tutaj: (każda strona w innym pliku)
    Link1

Skleiłem to i wrzuciłem do pdf-a.. ale trochę brzydko się wkleja więc nie wygląda tak ładnie jak wersja wyżej
    Link2

2
  Szukaj w 5mln produktów