Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vaillant Piec VRC_CB instrukcja obsługi ? typ pieca?

14 Paź 2009 17:24 7007 18
  • Poziom 19  
    Masz może zdjęcie jakiejś tabliczki znamionowej ?
  • Poziom 9  
    Jesli tak to moze posiadasz instrukcje obslugi(rodzaj sterownika znamy)z gory dziekuje

• Moderator na urlopie...
    Najpierw odczytaj z tabliczki znamionowej, który to Twój kocioł, bo kotłów serii VK jest chyba ze "czysta" czy "pińcet".
  • Poziom 9  
    Wlasnie brakuje tabliczki,ale jeszcze dokladniej sprawdze-rozumiem ,ze wieksza ilosc fotek nic nie da-dzieki za odpowiedz
  • Poziom 9  
    dvk 4-1 H 10-czy to jest typ pieca
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A czy ten kocioł zakupiłeś u nas , bo wygląda mi na "niemca"?
  • Poziom 9  
    zakupiony w Polsce
    W takim razie powiem tak: wygląda na któryś z serii VK ale moc tego kociołka to tak na oko ze 45 albo i 60 pare kW. Sprawdziłeś dokładnie, czy nie ma tabliczki? Powinna być naklejona pod sterownikiem (to czarne coś po prawej), taka srebrna nalepka.
  • Poziom 9  
    I tu jest problem,bo nie ma zadnej tabliczki a to co odczytalem(dvk 4-1 H 10)bylo napisane na plycie grzejnej-nie wiem jak fachowo to sie nazywa,ale zeby ja wysunac trzeba odkrecic 4 srubki i srubunek
    Na 99% jest to Vk... Tutaj masz link do DTR tych kotłów:http://www.vaillant.pl/stepone2/data/downloads/6d/33/00/VK7_io.pdf
    Tam znajdziesz wszelkie informacje.
  • Poziom 12  
    Witam, podłączę się pod temat

Poszukuję instrukcji do pieca VK INT 35/1E , chodzi mi dokładniej o sterownik jaki ma wbudowany.
    Niestety, jest po niemiecku :(
    Podaj typ sterownika . Było ich kilka...
  • Poziom 12  
    Dzięki wielkie :D
    Znalazłem go pod innym symbolem :D