Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

laguna II 1.9 dci - czujniki ci¶nienia a zmiana opon

14 Oct 2009 23:14 9763 5
  • Level 9  
    Mam pytanko odno¶nie czujników ci¶nienia opon. Wczoraj zmieniłem letnie oponki na zimówki. Rozmiar ten sam; było ok; do dzi¶ - na wy¶wietlaczu jedno koło (prawe przednie nie jest pokazane) i ¶wieci cały czas żółta kontrolka (co¶ w rodzaju kierownicy) na tablicy kontrolek.
    Czy zmiana opon z letnich na zimowe powoduje zmianę w odbiorze danych z czujników?
    Czy to co¶ z czujnikiem?
  • Helpful post
    Level 19  
    jezeli nie pokazuje sie kolo na wyswietlaczu (na ¶rodku) to nie widzi czujnika, jezeli zmieniane byly opony i pomieszane felgi to trzeba kodować clipem jeszcze raz. pomaga odlaczenie akumulatora i ponowne podlaczenie, wtedy zacznaj± migac wszystkie kola i po przejechaniu km powinno byc ok.
  • User removed account  
  • Level 9  
    Dzięki Panowie za szybk± odpowiedĽ. Z braku czasu sprawdzę w najbliższ± sobotę i zaraz dam znać co jest grane.
    Dzi¶ dowiedziałem się też że mogła pa¶ć bateria w czujniku. Pytanie czy jest tam rzeczywi¶cie bateria i czy jest wymienna, no i oczywi¶cie jaki rodzaj baterii?

Pozdrawiam.
    Pozdrawiam.
  • Level 9  
    Panowie dzi¶ odł±czyłem klemy od baterii (przy okazji przeczy¶ciłem i przesmarowałem klemy na zimę) i po ponownym podł±czeniu jest ok. Nic nie miga.
    Dzięki za porady
    Pozdrawiam.
  • Level 10  
    Czy po odł±czeniu akumulatora nie było problemu z immo?