Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

laguna II 1.9 dci - czujniki ciśnienia a zmiana opon

14 Paź 2009 23:14 9514 5
  • Poziom 8  
    Mam pytanko odnośnie czujników ciśnienia opon. Wczoraj zmieniłem letnie oponki na zimówki. Rozmiar ten sam; było ok; do dziś - na wyświetlaczu jedno koło (prawe przednie nie jest pokazane) i świeci cały czas żółta kontrolka (coś w rodzaju kierownicy) na tablicy kontrolek.
    Czy zmiana opon z letnich na zimowe powoduje zmianę w odbiorze danych z czujników?
    Czy to coś z czujnikiem?
  • Pomocny post
    Poziom 19  
    jezeli nie pokazuje sie kolo na wyswietlaczu (na środku) to nie widzi czujnika, jezeli zmieniane byly opony i pomieszane felgi to trzeba kodować clipem jeszcze raz. pomaga odlaczenie akumulatora i ponowne podlaczenie, wtedy zacznają migac wszystkie kola i po przejechaniu km powinno byc ok.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Dzięki Panowie za szybką odpowiedź. Z braku czasu sprawdzę w najbliższą sobotę i zaraz dam znać co jest grane.
    Dziś dowiedziałem się też że mogła paść bateria w czujniku. Pytanie czy jest tam rzeczywiście bateria i czy jest wymienna, no i oczywiście jaki rodzaj baterii?

Pozdrawiam.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 8  
    Panowie dziś odłączyłem klemy od baterii (przy okazji przeczyściłem i przesmarowałem klemy na zimę) i po ponownym podłączeniu jest ok. Nic nie miga.
    Dzięki za porady
    Pozdrawiam.
  • Poziom 10  
    Czy po odłączeniu akumulatora nie było problemu z immo?