Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

piec gazowy dwufunkcyjny LOGAMAX U002 problem z c.o.

14 Paź 2009 23:28 2551 4
  • Poziom 2  
    witam
    Mam wielki problem piec "nie widzi" regulatora programowalnego (CM27) i nie odpala, w momencie przełączenia go na tryb "kominiarz " miga ostatnia dioda na żółto ,po chwili włącza się podgrzewa wodę do temperatury wskazanej na piecu (pozycja między 60-70 stopni) po czym odpala jeszcze ze 3 razy i znowu nie działa firma ,która mi montowała piec już nie istnieje więc nie wiem co mam robić i kogo wzywać ? czy może to być ktoś zajmujący się piecami gazowymi innych marek ? proszę pomóżcie !!
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Trzeba wezwać serwisanta Buderus. To raczej nie jest wielki problem dla serwisanta :) aby móc wykluczyć uszkodzenie pokojówki. Tryb kominiarza nie działa w nieskończoność. Po pewnym czasie wyłacza się i kocioł znowu "czeka" na "syganał" z CM27. Jeśli tego sygnału nie będzie to kocioł nie odpali. Trzeba wymienić CM27.

Serwisanci Buderus: www.buderus.pl
  • Poziom 2  
    dzięki wielkie ,jest tylko problem z tym ,że blisko nas nie ma nikogo od Buderusa czy może być od Vissmana ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Poradzi sobie jeśli kumaty.Problemem są części ...ale nie ma rzeczy niemożliwych...
  • Poziom 2  
    dzięki wielkie za pomoc już wiem co mam robić ( no niestety ale kobieta na wszystkim się nie zna )