Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Primera P11.144 TD Brzęczyk

15 Paź 2009 08:27 2281 4
  • Poziom 10  
    Mam problem z umiejscowieniem brzęczyka.Nissan jest z 2000r więc te dane które są w archiwum nie zgadzają się ze stanem faktycznym.Nie działa mi sygnalizacja zapalonych świateł a brzęczyka nie ma pod kierownicą a krańcówka przy drzwiach lewych jest pojedyńcza. Jeśli ktoś posiada takiego Nissana to proszę o pomoc w tym temacie.Poza tym wszystko działa.
    Pozdrawiam Jurek
  • Poziom 14  
    witam chcesz zamontować oryginalnego brzęczka czy po prostu podpiąć się ze zwykłym brzęczkiem pod światła żeby sygnalizował nie wyłączone światła?
  • Poziom 10  
    Chcę uruchomić niesprawną sygnalizację załączonych świateł.Nie działa od kupienia samochodu ale poprzedni właściciel coś robił przy instalacji.Szukałem tego brzęczyka i nie mogę go zlokalizować.Jest taki mały głośniczek pod skrytką z prawej strony ale nie wiem czy to jest to.
  • Poziom 19  
    Mam ten sam model Nissana .Dziwne jest to że krańcówka od strony kierowcy jest pojedyńcza. U mnie jest podwójna.Poza tym brzęczek znajduje się z tego co pamiętam albo w zegarach albo w natsie(skrzynka obok bezpieczników).W tym module jest centralny,imobilajzer i sterowanie oświetleniem wnętrza.
  • Poziom 10  
    Co do krańcówki to jest faktycznie pojedyńcza i nie widać tam żadnych zbednych przewodów a jeśli chodzi o brzęczyk to jeszcze zobaczę czy w tych miejscach coś takiego jest.Zastanawiałem sie czy nie jest to realizowane elektronicznie.Nie wydaje mi się żeby ktoś wyrywał te przewody.Dziękuję za pomoc.