Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nissan Primera P11.144 TD Brzęczyk

15 Oct 2009 08:27 2383 4
  • Level 11  
    Mam problem z umiejscowieniem brzęczyka.Nissan jest z 2000r więc te dane które są w archiwum nie zgadzają się ze stanem faktycznym.Nie działa mi sygnalizacja zapalonych świateł a brzęczyka nie ma pod kierownicą a krańcówka przy drzwiach lewych jest pojedyńcza. Jeśli ktoś posiada takiego Nissana to proszę o pomoc w tym temacie.Poza tym wszystko działa.
    Pozdrawiam Jurek
  • Level 14  
    witam chcesz zamontować oryginalnego brzęczka czy po prostu podpiąć się ze zwykłym brzęczkiem pod światła żeby sygnalizował nie wyłączone światła?
  • Level 11  
    Chcę uruchomić niesprawną sygnalizację załączonych świateł.Nie działa od kupienia samochodu ale poprzedni właściciel coś robił przy instalacji.Szukałem tego brzęczyka i nie mogę go zlokalizować.Jest taki mały głośniczek pod skrytką z prawej strony ale nie wiem czy to jest to.
  • Level 19  
    Mam ten sam model Nissana .Dziwne jest to że krańcówka od strony kierowcy jest pojedyńcza. U mnie jest podwójna.Poza tym brzęczek znajduje się z tego co pamiętam albo w zegarach albo w natsie(skrzynka obok bezpieczników).W tym module jest centralny,imobilajzer i sterowanie oświetleniem wnętrza.
  • Level 11  
    Co do krańcówki to jest faktycznie pojedyńcza i nie widać tam żadnych zbednych przewodów a jeśli chodzi o brzęczyk to jeszcze zobaczę czy w tych miejscach coś takiego jest.Zastanawiałem sie czy nie jest to realizowane elektronicznie.Nie wydaje mi się żeby ktoś wyrywał te przewody.Dziękuję za pomoc.