Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wycieraczki nie działają ! . Golf 2 , 1.6 , benzyna , 1990.

15 Paź 2009 17:30 4559 6
  • Poziom 9  
    Witam. Mam problem z wycieraczkami przednie działają tylko na najszybszych obrotach, czasem zwolnią i znow wracają do 3 biegu, musze takze trafic aby wrocily na swoje miejsce. tylna wogóle nie działa. Wymieniałem manetki, sprawdzałem także dobry inny przekaźnik wycieraczek (chyba nr19). bezpieczniki w porządku. czy ktoś wie w czym problem ??
    Dzięki. Łukasz
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 19  
    W dwójkach często padały przełączniki pod kierownicą. U ciebie pewnie też.
  • Relpol przekaźniki
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 14  
    Ja też stawiam na przełącznik jeśli mówisz że musisz trafiać w odpowiednie miejsce żeby się zatrzymały to wskazuje na wytarte styki.
  • Poziom 9  
    Macie na mysli przelacznik (regulator predkosci - manetka przy kierownicy), czy przekaznik czy inna kostka ktore znajduja sie pod kierownica wtykane przy pomocy blaszek. Jesli chodzi o przelacznik - regulator predkosci wycierania to raczej jest dobry wymienialem go, poza tym wczesniej sprawdzalem go na krotko - przy pomocy krotkiego przewodu przy kostce ktora wchodzi do przelacznika - rowniez chodzi na najszybszym wiec przelacznik jest dobry nie dzialaja 2 biegi wycierania a wycieranie na najszybszych obrotach jest dosc uciazliwe i ryzykowne dla szyby (ostatnio 1 wycieraczka wypadla i troche porysowalo) nie mowie juz ze trzeba za kazdym razem trafiac na dol. tylna tez nie dziala. Czy ma ktos inne pomysly ?? A o co chodzi z tą sprezyna ??
  • Poziom 28  
    A dlaczego nie zdejmiesz wtyczki z silnika i nie sprawdzisz jak dochodzą napięcia.Przeącznik w pozycję wyączone i na jednym z pinów powinno być 12v ,po wączeniu w pierwszą pozycję powinno się pojawić napięcie na następnym pinie itd. Powodzenia.
  • Poziom 9  
    Odłączyłem kostke od silnika przy zapalonym zaplonie jest 12v na zewnetrznych wtykach, srodkowe 3 sa bez napiecia nie wazne na ktorym biegu ustawie wycieraczki , nie ma tez przerwanych kabli od manetki przy kierownicy do skrzynki z bezpiecznikami i od skrzynki z bezpiecznikami do silniczka od wycieraczek, manetka przy kierownicy tez dobra, na tym moja mala wiedza i proby jakiejkolwiek naprawy pozostawie chyba przyszlemu kiedys wlascicielowi, nie mam juz sil i pomyslu gdzie moze lezyc problem. Ale dzieki Wam za pomoc. Pozdrawiam. Łukasz