Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia E50 - jakość zdjęć, aktualizacja.

15 Paź 2009 18:45 1559 1
  • Poziom 9  
    W swym posiadaniu posiadam (;)) obecnie dwie Nokie E50. Obie są z tej samej fabryki (Finlandia), różnią się natomiast datą produkcji. Zauważyłem dziwną rzecz - jedna robi lepsze fotki od drugiej. Oczywiście, nawet zdjęcia wykonane tą "lepszą" są co najwyżej średnie, ale różnicę widać (większa ilość szumu, mniejsza ostrość). Dlaczego tak się dzieje? Przecież są to praktycznie takie same komórki, złożone z tych samych części, dlaczego więc aparat pierwszej robi lepsze zdjęcia od aparatu drugiej? Nie żeby mi specjalnie zależało na ewentualnej naprawie, bo od robienia zdjęć mam "normalny" aparat, ale bardzo ta sprawa mnie ciekawi ;)

Skoro już w temacie epięćdziesiątek: czy oprogramowanie tego telefonu można zaktualizować przy pomocy dołączonego kabla? Jeśli tak - jak to zrobić? Byłbym też wdzięczny za informację jak sprawdzić wersję oprogramowania aktualnie zainstalowaną na telefonie.

Z góry dzięki za pomoc!
  • Poziom 28  
    wersję sprawdza się kodem *#0000#,z kablem dołączonym zaktualizujesz oprogramowanie,a w jaki sposób i jakim programem,to było już opisywane na elce niejednokrotnie