Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hitachi 42PD3200 - zielony obraz po podłączeniu dvd/pc

15 Paź 2009 21:25 3950 2
  • Poziom 2  
    Witam,

jestem nowym uzytkownikiem Tego forum, zaznaczam że jestem laikiem w temacie TV.
    Kupiłem jakis czas temu, używaną plazmę Hitachi i po jakimś czasie zaczęły mi się dziać rzeczy, takie jak na zdjęciach. Obraz taki pojawia się chwilę po podłączeniu do telewizora dvd lub komputera i pozostaje po wyłączeniu tych urządzeń.W trakcie oglądania TV nie ma tego problemu. Z góry dzieki za odpowiedź.

Hitachi 42PD3200 - zielony obraz po podłączeniu dvd/pc Hitachi 42PD3200 - zielony obraz po podłączeniu dvd/pc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    W jaki sposób (przez jakie gniazdo podłączasz) dvd/pc? Sprawdź ustawienia wejść w telewizorze. Miałem podobny problem przy za dużej prędkości odświeżania.
  • Poziom 2  
    Witam
    DVD podłączm przez euro (szeroka wtyczka, jest ich 3 (?)), PC podłączony jest przez HDMI, przy czym zarówno ze strony PC i TV jest HDMI. Po właczeniu któregoś z urządzeń przez jakiś czas chodzi normalnie, a potem nagle zaczyna się pojawiać zielona poświata na ekranie. Zielone są kontury, czasem jak na ww zdjęciu część postaci itd. Wczoraj oglądałem tylko TV i przez chwilkę też postraszyło "zielenią" jednak nic sie nie stało i jak póxniej wyłączałem TV też nie było śladu "zieleni".
    Zaznaczam jeszcze że gdy pojawiąsię "zielone wstawki" musze wyłaczyć na chwilkę Tv żeby zniknęły.

pozdro i dzięki za odpowiedź