Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z podkręcaniem procka

16 Paź 2009 08:43 772 3
  • Poziom 14  
    Witam mam prośbę ponieważ chciałbym podkręcić sobie procesor a nigdy tego nie robiłem z tym oto chłodzeniem pokazanym w linku http://www.proline.pl/duze-zdjecia.php?p=APF+NORDWAND&fotka=0 czy ktoś może mi pomóc i pokierować jak tego dokonać???Będę wdzięczny za pomoc i instrukcję.Procek ma już fabrycznie odblokowany mnożnik toco z tego wiem.Zajmuję się montażem filmów to moja pasja prawie od 20 lat i chciałbym skrócić czas już po montażu aby nagrywał cały projekt o wiele krócej niż robi to dotychczas około 2 max 3 godzin zależy od długości projektu.Komputer posiadam taki:GIGABYTE:MA785GM-US2H , AMD Phenom II X4 940 Black Edition , GTX 285 , 450GB Sata 2 Caviar , X-Fi Titanium Sound Blaster , nagr.dvd Optiarc AD-7191S , ram 6GB GEIL 800MHz , Tagan 900W , Windows 7 Ultimate 64 bit.
  • Poziom 14  
    OK dzięki za info i pomoc.Codo kręcenia to jak już wsp.chcę spróbować aby skrócić czas oczekiwania na gotowy projekt filmu.
  • Spec Overclocking
    Black Edition ma faktycznie odblokowany mnożnik, zatem odszukaj takiej opcji w biosie i zmień na wyższy, to najprostszy sposób podkręcania.