Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OPEL CORSA 1.6 16v 99r NIe CHCE Odpalic

16 Paź 2009 10:12 2524 7
  • Poziom 9  
    Witam ten temat pewnie byl poruszany nie raz lecz jestem 1 raz na tym forum i mam problem z oplem corsa 1.6 16v 99r otoz zmienilem uszczelke pod głowica zrobilem szlif głowicy złozylem wszystko tak jak ma byc ale auto nie chce zapalic paliwo na swiecach jest rozrzad ustawiony idealnie na znakach tak jak bylo wczesniej przed rozebraniem silnika iskra ma kolor zołty i zastanawiam sie czy jak nie dawalem głowicy do szlifu to czy ktos mi nie przestail zaplłonu bo mam modól z kablami

Dodano po 1 [minuty]:

tu podaje moje gg jezeli ktos chcial by pomoc bede wdzieczny :) 7554741

Dodano po 2 [minuty]:

i nie wiem kompletnie co teraz :(
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 42  
    sebas1116 napisał:
    zastanawiam sie czy jak nie dawalem głowicy do szlifu to czy ktos mi nie przestail zaplłonu bo mam modól z kablami

Dodano po 2 [minuty]:

i nie wiem kompletnie co teraz :(

Nic z tego nie rozumiem!
  • Poziom 9  
    nie moge odpalic auta niby wszystko ok ale nie pali :(
  • Sklep HeluKabel
  • Moderator Samochody
    sebas1116 napisał:
    nie moge odpalic auta niby wszystko ok ale nie pali :(

Czyli nic nie jest ok. Po pierwsze to do przejrzenia rozrząd - nie wiem czy w tym silniku da się zamienić między sobą koła napędowe wałków, po drugie zobacz czy iskra wypada we właściwym momencie na danym cylindrze. Wtryskiwacze pracują?
  • Poziom 9  
    wtryskiwacze pracuja iskra jest bo mechanik sprawdzal rozrzad ustationy na znakach i nie odpala bo na wszystkie swiece sa mokre od benzyny iskra jak pisalem słaba bo ma zołty kolor

Dodano po 1 [minuty]:

zastanawiam sie tylko czy jak dawalem głowice do szlifu to czy przypadkiem kots nie odrecal modulu zapłonowego i nie przestawil zaplonu ( o ile to mozliwe) napiszcie mi co mam posprawdzac
  • Poziom 15  
    moze lepiej oddac go do warsztatu niz samemu robic?
  • Poziom 9  
    tak tylko ja to robilem z mechanikiem z warsztatu i on jest pewien ze jest wszystko dobrze a jezeli dioda od rozrzadu bendzie zepsuta to tez bendzie krecil a nie odpali?? mam tez kostke kolo wtryskiwaczy mala biala z szara gumka na 2 wejscia ale nigdzie nie widzimy podlaczenia jezeli ktos ma taka corse to prosil bym o spojrzenie ewentualnie gdzie ta kosta moze byc podpieta i podanie mi tego miejsca
  • Moderator Samochody
    Koniec tego dobrego.
    Po pierwsze to co za dioda rozrządu?
    Po drugie - o jaką kostkę ci chodzi, kolory przewodów do niej?
    Po trzecie wątek usuwam - regulamin pkt. 8.1.