Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wycena uslugi zmiany przyłącza w bloku.

anntek 16 Oct 2009 13:41 1295 4
    anntek
    Level 20  
    Witam. Mam do wykonania uslugę w bloku i nie wiem ile za nią skasować. Muszę wykonać następujące czynności: zejść WLZem od licznika z 5 piętra na parter do mieszkania. Następnie zmienić rozdzielnie i podpiąć stare obwody i dodatkowo z rozdzielni dojść przewodem siłowym do płyty indukcyjnej w kuchni. Część będzie w podwiesznaym suficie a druga część kuta no i oczywiście założyć puszkę rozgałęźną IP65 i podłączyć płytę. Jeśli mogę prosić o podanie ile za to skasowali byście: kwote za całość i za poszczegulne uslugi oczywiście bez materiału.
    Mariusz1993
    Level 2  
    Trudno jest to wycenić. Trzeba by obejrzeć to.
    anntek
    Level 20  
    ale chodzi mi orientacyjnie
    droszi
    Level 10  
    to zależy czy z materiałem czy bez
    rozdzielnia w bloku - mała 250zł
    100 za poprowadzenie przewodu do kuchenki
    100 za podłączenie
    puszka 60
    no i nie wiem ile tego prowadzenia przewodów weź za 7m jako za punkt po 60-90
    zależnie czy dużo kucia i kombinowania
    no i za poprowadzenie przewodu z samego dołu to już zależy jak to ma być zrobione

myślę 1000 + materiały
    anntek
    Level 20  
    Ja jej powiedziałem 1000zł ze wszystkim i się zgodziła rozdzielnie mam za 150zł przewód od licznika do rozdzielni 6m i do licznika do kuchni 9m z podłączeniem i do tego dwie listewki płaskie maskujące a kucia mało bo ma podwieszany sufit i polece przewodem po ścianie

Więc wszystko jasne- więcej można przeczytać, gdy skorzysta się z wyszukiwarki.
    [Akrzy]