Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lodówka, zmywarka, pł.indukcyjna, piekarnik, okap -?

kate123 16 Oct 2009 16:19 2276 7
 • #1
  kate123
  Level 10  
  co polecacie? czy jeden producent ? zalezy mi na dobrej jakosci ale w sensownj cenie... wiem, ze bywaja bajery za ktore trzeba placic a malo sie sprawdzaja... co polecacie? dziekuje
 • #2
  on117
  Level 27  
  Whirlpool, to mają być sprzęty do zabudowy?

  Możesz np. płytę indukcyjną mieć innego producentana niej jest małe logo, jeżeli ci się podoba bardziej, zmywarka, okap, piekarnik i mikrofalówka są widoczne o drazu, więc powinny być takie same. Lodówka będzie raczej widoczna po otwarciu drzwi.
 • #3
  kate123
  Level 10  
  do zabudowy
 • #4
  zwykły człek
  Level 20  
  Napisz jeszcze do czego najczęściej używasz piekarnika. Czy raczej mięsa i tłuszcz, czy czasem ciasto i tyle. Okap (oprócz wydajności) i zmywarka patrz na głośność. Generalnie nie musisz wszystkiego brać od jednego procudenta. Jednak niektórzy robią tzw. sprzedaż wiązaną, czyli jeżeli kupisz np. 3 produkty jednej marki to czwarty dostaniesz za 1 zł. Warto wtedy z tego skorzystać. Napisz też ile mniej wiecej chcesz na to wydać.
 • #5
  kate123
  Level 10  
  I mieso i ciasto ale czasem, nie codziennie, glosnosć? ile jest akceptowalne bo nie mam pojecia. Chce wydac tyle ile trzeba:D Robie kompleksowe wykonczenie wnetrz wiec licze gotowke ale to sprzet na lata wiec wole kupic mniej mebli....Dziekuje
 • #6
  User removed account
  Level 1  
 • #7
  elektryk2000
  Refrigeration equipment specialist
  kate123 wrote:
  (.....) ale to sprzet na lata wiec wole kupic mniej mebli....Dziekuje


  Żebyś się nie przeliczył z tymi latami...
 • #8
  zwykły człek
  Level 20  
  Kate, jak często brudzisz piekarnik tłuszczem to weź coś z pyrolizą tylko zwróć uwagę czy ma katalizator oparów. Poleciłbym Mastercooka MF-770CX lub MF-875X. Co do pytania czy lepiej wszystko z jednej firmy to odpowiem że generalnie zależy z której to raz, a dwa to kupując z jednej możesz skorzystać z promocji 3 urządzenia + czwarte za 1 zł lub coś w tym rodzaju.