Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie mogę się zalogować do gry MMO

R_O_Y 16 Paź 2009 21:01 826 0
 • #1
  R_O_Y
  Poziom 15  
  Witam!
  Od kilku dni mam problem jak w temacie czyli nie mogę się zalogować do jednej z gier MMO. Temat umieszczam w tym dziale ponieważ problem dotyczy tylko laptopa. W domu mam sieć na routerze, komputer stacjonarny po kablu i laptopa po WiFi. Z komputera stacjonarnego mogę się zalogować natomiast z laptopa nie. Co ciekawe wcześniej z tego laptopa mogłem się logować zarówno w swojej sieci ja k i na innych routerach WiFi np. w pracy. Od momentu gdy się ostatni raz wylogowałem z gry do dnia następnego gdy już się zalogować nie mogłem nie zmieniałem żadnych ustawień.
  Jakie są objawy: otwieram okno z grą, strona logowania, wpisuje login i hasło i klikam "zaloguj" pasek ładowania przesuwa się do połowy i zatrzymuje się. Po kilku sekundach pojawia się komunikat:

  Połączenie zostało zresetowane

  Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

  * Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.

  * Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.

  * Jeśli komputer użytkownika jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

  Czy któreś z ustawień laptopa może blokować mi dostęp do gry? Na inne strony mogę się logować bez problemu. Tak się dzieje za każdym razem od pierwszego nieudanego logowania ani razu mi się to nie udało.