Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simson gaśnie podczas jazdy

16 Paź 2009 22:15 4441 10
  • Poziom 9  
    witam mam mały problem ponieważ simsonek zapal ładnie z rana na ssaniu potem zamykam i też ładnie chodzi, ale jak jadę w trasę to zaczyna gasnąć ale jak mu otworzę ssanie to znowu jedzie pięknie jak zamknę po czasie gaśnie mam gaźnik z szeroką przepustnicą a dyszę są tam Główna 70, startowa 50, biegu jałowego 35. Gaźnik był czyszczony i dalej to samo nie wiem co mam zrobić.
  • Spec od komputerów
    Witam. Czy cylinder jest standardowy o pojemności 50cm3 ? Czy to stało się nagle ? Na początek spróbuj podnieść iglicę, jeśli to nic nie da zmień dyszę główną na dyszę o większej przepustowości.
  • Poziom 9  
    Witam, cylinder mam 60, z kanałami dodatkowymi ale przedtem chodził dobrze i nagle się to stało.
  • Spec od komputerów
    Może łapie "lewe" powietrze. Sprawdź szczelność łączenia gaźnika z cylindrem oraz simmering od strony zapłonu.
  • Poziom 17  
    Kolego sprawdź dokładnie wszystkie kanały i dysze i najlepiej przedmuchaj sprężarką.

PS nie myłeś go prędzej przypadkiem???tzn motoru całego:D
  • Poziom 9  
    simeringi są nowe założone wszystkie, szczelny jest wodą go nie myłem i gaźnik był już przedmuchany sprężarką i nic nie pomogło.
  • Poziom 16  
    Spróbuj przeczyścić bak, może coś tam jest rdza lub tym podobne.A lejesz jednolity olej do mieszania, bo jak zmieniasz raz na taki olej raz na taki to inaczej chodzi.Prawdopodobnie będzie to coś z gaźnikiem.Spróbuj przeczyścić filtr powietrza i dysze może tam go dusi.
  • Poziom 42  
    Najprawdopodobniej przycina się pływak w gaźniku, poziom paliwa spada i motorek gaśnie, ssanie pobiera paliwo z dna komory, motorek odpali, szarpnie i odwiesi pływak. Tyle na odległośc.
  • Poziom 9  
    Gaźnik wyczyszczony, bak też, nowa benzyna wlana z olejem, ale Simson i tak dalej nie chodzi prawidłowo.
  • Poziom 16  
    Silnik był remontowany, ile lat już chodzi na tym silniku?
    Jak jest słaby to wiadomo że będzie gasł. Wcześniej chodził dobrze? Z tego samego cpn-u bierzesz to paliwo?
  • Poziom 9  
    tak silnik był robiony pół roku temu a paliwo cały czas z jednego cepa.