Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zatrzaśnięty peugot 406

Piorun99 17 Paź 2009 11:53 705 0
  • #1 17 Paź 2009 11:53
    Piorun99
    Poziom 2  

Wczorajszej nocy zostawilem swojego peugota na dworze, padał deszcz i...
    Wychodze do niego po paru godzinach a pilot nie działa, nie mam pojecia co sie stało, dioda na pilocie mruga jak szlaona gdy ja wciskam a kluczykiem nie moge otworzyc w żaden sposób.... Moze macie jakies doświadczenie z tymi pilotami?

Cy to może bateriia? Sam juz nie wiem, pierwszy krok napewno zmiana bateri ale co dalej mam zrobic jak sie nie otworzy?

Peugot 406 rok 2001

Dodano po 4 [godziny] 32 [minuty]:

Widzę że nikt nie wie co mam zrobic ja tez nie wiedziałem ale już po problemie
    Włamałem sie do samochodu i otworzylem go od srodka, oczywiscie wczescniej zmienilem baterie w pilocie ale to nie przyniosło zadyc efektow.
    Natomiast po otworzeniu auta i przyjechaniu nim do domu (ok 20km) pilot sam z siebie sie naprawił i centralny juz działa, nie mam pojecia jak to jest mozliwe poniewaz przy zmianie baterii pilot sie rozkodowywuje i trzeba go ponownie zakodowac, ja nic takiego nie robilem, poprostu sam z siebie pilot sie naprawil:D
    Kluczem sie nie dało otworzyć ponieważ samochod nie był otwierany nigdy kluczem bezpośrednio i prawdopodobie zamki "zarosły brudem"
    Pozdrawiam:D

0 0