Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes Sprinter 313cdi, strasznie ciężko biegi wchodzą.

16 Lis 2009 09:58 6398 6
  • Poziom 21  
    Jak jest zimny, strasznie ciężko biegi wchodzą, olej wymieniony na GL-4 tak zaleca producent i dalej to samo. Może wiecie jaka jest przyczyna.
  • Poziom 21  
    Po spuszczeniu oleju wypadły dość duże aluminiowe kawałki metalu. Czytałem o tym dużo na forach jest dużo takich przypadków ale żaden nie może udzielić odpowiedzi.pozd
  • Poziom 32  
    pisior1987 lepiej przygotuj się na rozebranie skrzynki i weryfikacje tego co tam zobaczysz
  • Poziom 21  
    miałeś już taki przypadek?? mam okazję kupić używaną ponoć 100 tyś przebiegu auto musi do soboty wyjechać i nie wiem co robić. Bo może na koniec sie okaże że to sprzęgło było winne a komplet nie jest za tani.pozd
  • Poziom 32  
    Nie miałem,ale na pewno skrzynia do rozbiórki i kpl sprzęgła do wymiany, pół środkami tego nie zrobisz, sprzęgło mogła w jakimś stopni się jednak przyczynić do usterki tej skrzyni, kawałki wylatujące mogą być tego skutkiem , a sprzęgło przyczyną.
  • Poziom 21  
    Skrzynia rozebrana poszło zabezpieczenie z łożyska na głównym wałku a konkretnie aluminium co trzymało seger i wałek się lekko przesówał. tylko co było przyczyną... ;/ skrzynia do wymiany.
  • Użytkownik usunął konto