Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Win XP- po zalogowaniu czarny ekran

17 Paź 2009 12:47 2318 4
  • Poziom 15  
    Witam!
    Mam następujący problem po zalogowaniu paska win XP, zostaje czarny ekran bez strzałki sam ekran. Po próbie przeinstalowania komputer wiesza się na szukaniu poprzedniej wersji, a przy próbie naprawy niema żadnej zapisanej instalacji. Komputer nie staruje ani normalnie ani w trybie awaryjnym.Win. jest w pełni legalny i aktualizowany z pełną ochroną antywirusa.Jak przeinstalować win. skoro wiesza się na szukaniu poprzedniej wersji?- jak to ominąć?
  • Poziom 27  
    Nie wiem czy formatowałeś dysk przy instalacji? Najlepiej byłoby zrobić tak, jak instalator wykryje dyski to usunąć wszystkie partycje o ile tam nie masz danych i utworzyć 1 w zależności od wielkości dysku 30-70 Gb, jeżeli masz dane to usuń tylko systemową partycję, skoro na niej grzebałeś to już pewnie niedużo zostało, albo włóż dysk do innego komputera. Nic nie napisałeś o komputerze?
  • Poziom 15  
    Dysk podzielony jest na partycje. Nie wykrywa w ogóle nic, wiesza się na szukaniu poprzedniej wersji przy próbie instalacji, nie dochodzę do etapu formatowania jedynie do momentu wyboru pomiędzy instalacją a naprawą systemu.Komputer to zwykły PC: 512 RAM DDR2, procesor intel 3,2; nie znam się na komputerach :). Jak można by sformatować partycję C bez użycia instalatora np. przy użyciu biosa-jest to możliwe? na jednej z partycji mam wszystkie zdjęcia z okresu 2 lat więc zależy mi by nie stracić danych. Aha i dysk ma 160 Gb podzielony na 4 partycje.
  • Poziom 43  
    Na początek to pewnie bym użył jakiegoś Linuksa LiveCD czy Bart'sa lub (W)AIKa by się dobrać do zawartości dysku i zrzucić to co cenne, a potem dopiero bym sie za diagnostykę brał (od dysku zaczynając).